Autor Zpráva
Lexter

Není to jako falconovo kreslení, já si raději kreslím na papír a pak to předělávám na pc. No snad nevadí, když to sem postnu, je to jedna z mých prvních malůvek, buďte "hodní" :).
Jimmy Hayek
Lexter
Vypadá to velmi slušně... sice mi trochu nepasují ty vlnkovité vlasy (připadá mi to trocha jak záclona přes hlavu :-D) ale jinak určitě super... jde vidět, že se ubíráš "trochu" jiným směrem než je webdesign ;-) A to je dobře...
Lexter
Jimmy Hayek

jde vidět, že se ubíráš "trochu" jiným směrem než je webdesign
Možná to bude tím, že mi ani tak moc nejde :).

Snažím se učit něco jiného jak mi vyzbývá čas. Ale je to kosa. Jsem na hrubém začátku, ale možná je to právě to, co mě zaujme.
Jimmy Hayek
Lexter
Možná to bude tím, že mi ani tak moc nejde
Ale nepovidej... ;-)

Jinak mohl bys, prosím, rozkreslit celé tělo? Pokud možno, co nejméně oděné. Pak bude teprve co hodnotit... :-D
Lexter
Jimmy Hayek
Ty prasáku ;). Těla rozkreslená mám, ale oblečená v róbách a oblecích. To by se ti asi nelíbilo co? :)
yFang
Lexter
Pěkné, jen ty vlasy nahoře mi připadají trochu divné.
Zajímalo by mě, čím je to kreslené.
Jimmy Hayek
Lexter
Mno to ne... ;-)

Jinak tohle je čistě jen papírová práce? nebo je v tom i úprava na PC? A čím jsi kreslil? Vypadá to na uhel/rudku...
Lexter
Tužka a papír :D. Ale hodlám se zamerit spis na tablet. Program Sketchbook me zlakal.

Pěkné, jen ty vlasy nahoře mi připadají trochu divné.
Máte recht. Posnažím se víc.
Měsíček
Elfky se mi líbí, ale to ucho je už moc :) stín pod bradou je příšernej a nereálnej, jinak vlasy se mi naopak líbí, je to takové zvláštní a neobvyklé - jinak samozřejmě dobrý.
Jimmy Hayek
Měsíček
stín pod bradou je příšernej a nereálnej
S tím nesouhlasím. Spíš mi nějak nesedne stín na čele...
Lexter
Všem děkuji za jejich postřehy, je co zlepšovat. Každopádně by to mohlo být odvětví, které by mě mohlo více než zajímat. Nechám vlákno zapadnout a brzy se vrátím :).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.