Autor Zpráva
Lexter
Profil
Tak, našel jsem si chvilku času a vrhl se na zdokonalování práce s tableten. Je to něco docela jiného, než s ním dělat výběry a retušovat fotky. Každopádně složitější.

OnZ
Profil
Lexter
Velmi povedé. Pořád tě obdivuju a nestačím se divit co dovedeš. Ty si snad nadčlověk ne?
Lexter
Profil
OnZ
Mám spíš za to, že jsem průměrný, ale co mi čas dovoluje, snažím se zlepšovat.
OnZ
Profil
Lexter
Ale abych jen nechválil. Je to pěkné ale pravá ruka vypadá jak amputovaná :) nebo má prázdný rukáv
Lexter
Profil
OnZ
Ni spis tam jen chybi linka :) pokud myslis pravou ruku z naseho pohledu. Však tělo bude složitější. Aspoň k nečemu ty hodiny somatologie na zdrávce byly :).
Gekon
Profil
Chápu, že je to pro tebe něco nového, ale jsem zvyklý na mnohem lepší práce. Líp by to nakreslilo 50% mých bývalých spolužaček, které si podobné kraviny kreslily do sešitů. Na druhou stranu by ale nedokázali ani otevřít Photoshop, takže tak.

Nicméně to vypadá na slibnou práci, až na onen zmiňovaný pravý rukáv.
Lexter
Profil
Gekon
Ono to nevylezlo z pska :). Mám raději sofistikované nástroje. Pravda, nové to je, uvidíme jak se povede dále.
joe
Profil
Lexter
Pěkný, ale proč se mračí a kde má svou levou ruku? :)
Lexter
Profil
joe
Nebaví mě se opakovat.

Pěkný, ale proč se mračí
A proč by se měla smát? :)
OnZ
Profil
Lexter
Já bych neřekl že se mračí buť má neutrální výraz ( jako já pořád :) ) nebo se lechce usmívá. Koukám že joe
je pěkný pesimista
Lexter
Profil
Je pravda, že se zaměřuji na to jednodušší, nejhorší jsou začátky, ach ta technika, než tablet ovládnu.



Většinou si udělám takový nějaký konceptík a pak se ho snažím dál propracovávat, někdy to jde někdy to nejde, snad to "nejde" bude čím dál tím méně časté :D.
joe
Profil
OnZ
Myslim, že nemá cenu psát Lexterovi jak je to úasné, krásné apod. Nikde jsem nenapsal, že se mi to nelíbí, spíš naopak. Jen si všímám detailů, možná víc než bych měl. To, že se mračí mi přijde kvůli tomu tak trochu zvláštně natočenému obočí.

Lexter
Proč ne :) Samozřejmě, že nemusí. Jen jsem se zeptal, asi jsi k tomu měl nějaký důvod. Já, když bych uměl nakreslit něco aspoň trošku podobného bych ji udělal zamračenější ..:)
OnZ
Profil
joe
říkal bych spíše že se něčemu díví né že se mračí
Lexter
Profil
joe
Máš recht, to mě nezajímá, jsem rád za tvůj názor.



Zajímá mě vše co řeknete, samozřejmě ne vždy to přijmu s povděkem, ale snažím se ponaučit.
Lexter
Profil
No nic diskutéři, nechám vás už odpočívat a až zase naberu více zkušeností, vrátím se, díky za připomínky zapisuju si.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0