Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Měsíček
Profil
Zvláštní nápad :)
Lexter
Profil
pantondavo
Nějak mi uniká smysl.

Tímhle si u mě nezabodoval ;(.
pantondavo
Profil
Lexter
A jaký smysl mělo funny sushi? :-)
Lexter
Profil
pantondavo
Smysl samo o sobě žádný, jde mi o tématičnost rozumbrado ;). Nějak ji v tom logu nevidím.

PS: Zaměř se na svou práci, buď tak laskav.
pantondavo
Profil
Lexter
Tohle je moštárna, kde se lisuje a mačká ovoce. Teče to, kape to…

PS: To jsme si mohli klidně vyříkat venku. ;)
Lexter
Profil
pantondavo
Pak by mi tam dávali smysl kapky nebo něco co by teklo. Nebo jabko jak se pomalu dere kohoutkem. Tohle jsou nic neříkající obdélníky.
Cejn
Profil
Mě to připomělo stékající šťávu hned, myslim že někdy to nemusí bejt až tak moc popisný ...
pantondavo
Profil
Cejn
Díky, sdílím stejný názor.
Tomasds
Profil
První myšlenka byla, že to je Lexterova práce.
Příjemné barvy, jakýsi nápad a pozadí udělané podesáté stejně.

Ani mě to neuráží, ani mě to nenadchlo. Ale moc originální to není.
Lexter
Profil
Tomasds
Ale pozadí je přece to poslední. To s vodičkou děláme spíš podle logopondu. Neraguju kvůli svému jménu, ale zde musím vodičku bránit.
Tomasds
Profil
Lexter
Nevím co je logopond. Jestli existuje nějaký rozumný důvod pro podložení loga vždy tímto pozadím, tak se omlouvám, nic jsem o tom nevěděl.
Lexter
Profil
Tomasds
Tak rozumný asi moc ne, tedy ne pro každého. Prostě loga podkládáme barvou, ono to prostě, světe div se, působí lépe než když je to prostě prdnuto na bílé pozadí.
pantondavo
Profil
Tomasds
Promiň, ale takto jsem logo na jiné, než bílé pozadí dal možná podruhý, maximálně potřetí.
Tomasds
Profil
pantondavo
Mně to je víceméně jedno, jen jsem to opakovaně viděl u vás dvou, tak jsem to okomentoval. Smysl jsem neznal, teď už znám. Neber to hned jako útok.

Ještě k logu samotnému .. chybějící části písmen mi nepřipadají moc šťastné. Když už je stékající něco naznačeno jen pruhem, tak bych ten dojem odtékání neubíral tím, že právě v místě, odkud proužek odtéká, uříznu kus písmene.
pantondavo
Profil
Tomasds
Já se vůbec nezlobím :)
Cejn
Profil
Já myslim že hádat se o barvě pozadí atd, je k ničemu. Dobrý a použitelný logo podle mě vypadá i dobře i jenom černý na bílém podkladu. Nehledě na to že hodně klientů může vyžadovat černo-bílou variantu kvůli použitelnosti (např. kvůli faxu, potisku různejch věcí atd). Dneska už se na tu univerzální použitlnost ale zas tak asi nehledí .. Asi už odpbočuju hodně ...

Jinak souhlas s Tomasds, ty chybějící části písmen, nebudou asi nejlepší řešení ..
oogi
Profil
Mně to přijde dobré... Ale z čeho vznikne zelený mošt? Z kiwi? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0