Autor Zpráva
yFang
Profil
Trochu jsem se začal učit v Inkscapu a nakreslil jsem v něm takovouhle papriku. :-)
Co myslíte, není to až tak hrozné?
vydrus
Profil
yFang
Vypadá to jako stlačená dýně.
yFang
Profil
vydrus
Ty neznáš žlutou papriku? :-)
H13
Profil
yFang
mě se to zdá dobrý, tvar ok, "dýňovou žlutou" vyměň za světle žlutou nebo světle zelenou a pak se možná bude líbit i vydrusovi :-)
yFang
Profil
Tak tedy ještě červená (ta je hodně běžná, tak snad všichni poznáte).
H13
Profil
:-) ... použil jsi tomato návod? ( http://kalaalog.com/2008/05/04/illustrating-tomato/ )
vydrus
Profil
yFang
Ale jinak musím říct, že ta červená paprika vypadá celkem obstojně.
yFang
Profil
H13
Jojo, ale podle vlastní skutečné papriky. :)
Měsíček
Profil
Teď to vypadá jako svraštělá dýně obarvená na červeno :-), ale líbí se mi to, možná by to chtělo trochu srovnat barvu {žlutá, červená} s tou zelenou.
yFang
Profil
Tak jo, když to není tak špatné, pokusím se s Inkscapem trochu naučit. Třeba mám přece jen talent. :-)
Lexter
Profil
Tak kapie takhle vypadá což o to. Fandím, nevypadá to špatně ;). Kluci tady jsou asi tvrďáci a dlabou jen chili papričky.

Odlesky ses snažil dosáhnout dojmu prostorového efektu, což se ti moc nepovedlo, každopádně zkoušej dál ;). Mimoto až budeš mít v Inku složitější konstrukce, to si dáš :D. Teď v něm dělám nějakou pohádlovou řezanou pro školku, už má asi 800 cest a horko těžko něco přesouvám :D.
yFang
Profil
Lexter
Příště si na to dám větší pozor. Zkoušet dál budu zcela jistě, docela mě to chytlo. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0