Autor Zpráva
Lexter
Profil


Pro detailisty je tu připravené pdf.

Která se vám zdá nejlepší? O nečitelném sloganu vím, ale to teď opravovat nebudu, jen abyste o tom věděli. Stejně si tohle nikdo nepřečte :).
Měsíček
Profil
Asi nejlepší to první a nebo to třetí (uprostřed).
Falcon
Profil
hore v pravo

// to oko mi čosi pripomína. Na základke bolo toho plno po WC. Ale tí mudrejší sa dovtípia ;-)
Lexter
Profil
Měsíček
Asi ano, mám už daný koncept, tak pár věcí ovlivnit můžu.
Folwik
Profil *
vpravo nahoře
oogi
Profil
Nejlepší vpravo nahoře.
Ale úplně mi ta značka k fontu nesedí....
Lexter
Profil
oogi
Font je firemní, takže si můžu leda tak utřít, ale máš pravdu, mě nesedí taky.
Railbot
Profil
Mimochodem, správně se píše "nejvíce"
Lexter
Profil
Railbot
Děkuju, to mi uniklo ;).
joe
Profil
Mně se líbí nejvíc to uprostřed, nemuselo by to vypadat špatně, kdyby jsi ten šedý text napsal pod "EYE..", ale to oko nezvětšoval, tedy něco jako vpravo nahoře.

Ale popravdě, tohle mi moc jako oko nepřijde, aspoň trošku víc zakulatit, takhle mi to připadá jako nějaká loď nebo něco horšího.. :-)

A co barva, je nutná červeno oranžová?
Lexter
Profil
joe
Mám smůlu, potřeboval jsem od vás vybrat variantu rozpoložení, nic víc a nic míň. Ale budu se snažit to přetlumočit.
joe
Profil
Lexter
Přehlédl jsem ten text s pdfkem. Tak potom já bych volil ten uprostřed.
lotty
Profil *
Lexter Ten uprostřed. Pokud si mám zapamatovat značku, mám si nejprve zapamatovat symbol, logo. Proto bych volila ten prostřední. Pokud jde o písmo, nevadí mi. Sejně se většina věcí inovuje, tak ať si lidi zvykají dál :o) No a ke zbyku text za hlavním textem stejně moc lidí nečte, ani moc podním. Ale když tam ten slogan musí být, tak ať už am je takhle :o) Ale každopádně jde o dobré práce v každém případě každé varianty. Takže jen podotýkám, jen tak dál.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0