Autor Zpráva
lotty
Profil *
Prosím o kritiku:o) Díky
http://www.ilotty.wz.cz/cardema.PNG
Lexter
Profil
To je logotyp? Tak možná deset let zpátky...
Mike8748
Profil
Lexter
se divis kdyz to delal ve wordu? :)
Lexter
Profil
Mike8748
Ani ti nevím, MSWord jsem viděl jen dvakrát v životě :).
lotty
Profil *
pro všechny: jen úkol do propagace, má to pouze jen tenhle účel
A to vlnkované podtržení tam být nemá :o(
Chjo, tak vidím, že ze mě asi grafik v životě nebude, ale když já se snažím :o(
Tomasds
Profil
lotty
ošklivý obrys (zvláště u malých obrázků)
oříznutá dolní část
špatně sesazený čtyřlístek (patrné v největší verzi)

Jestli toto nevidíš, tak z tebe grafik opravdu asi nebude. Vadí to něčemu?
lotty
Profil *
Tomasds
Mě to vadí. Vadí mi to proto, že když se do něčeho podobného pustím, nedokážu o buďto dotáhnout do konce a nebo to "odfláknu". A nejhorší na tom je, že si kritiku nedokážu vzít pořádně k srdci. A nejhorší na tom je to, že zřejmě pro mě je nejlepším východiskem přestat. Ale to bych nebyla já. Jenomže já se chci zdokonalovat. On je to více méně takový začarovaný kruh a ať už řekne kdokoli cokoli, můj názorm je vždycky ten, že to není ak zlé a cíím se ukřivděna nebo názor beru a na nějakou dobu se zahrabu a snažím se přijít na zlepšení, k čemuž většinou stejně nedochází.
Pokud existuje nějaká pomoc, kromě toho východiska nechat toho, sem s ním. Možná se jevím, jako ztracený případ, který nosí hlavu v oblacích, zřejmě jím asi opravdu jsem, a nebo si to zřejmě jen namlouvám. Díky za každou radu.
lotty
Tomasds
Profil
lotty
Ty tři věci co jsem psal, svědčí o odfláknutí, to je pravda.

Druhá věc je, jestli máš něco jako grafický talent. Někdo ho má a někdo nemá. A jestli nemáš (což si netroufám tvrdit), tak i když se budeš snažit, tak je to snaha zbytečná a nemůže tě to ani bavit, ani rozumně živit. Někdo nikdy nesloží melodii, někdo nenamaluje pěkný obrázek.
Mně kdysi pomohl k vystřízlivění člověk, u kterého jsem chtěl pracovat jako grafik. Nechal mě na zkoušku udělat vizitku a pak mi řekl, že v corelu umím víc než on (zakladatel a šéf velmi dobrého grafického studia), ale že nemám grafický cit a že o mě jako o grafika nemá zájem. V tu chvíli mi to došlo.
lotty
Profil *
Tomasds
Takže nejspíš asi zůsanu přeci jenom u toho psaní :o) Ikdyž je to stejně náročné, psaní mi přinese víc, než nějaký návrh, který stejně nikdo neocení. A za druhé. Jedním tahem není všechno navždycky ztracené. :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0