Autor Zpráva
lanicka
Profil *
Ahoj chel bz som sa spytat ci tieto loga robite tabletom alebo roznzmi funkciami :P dufam ze sa utori za zverejnenie nenahnevaju :P







dik
Ayrton1
Profil
No, stačí mít šikovnej program, z těch freeware třeba GIMP nebo to co já používám PAINT.NET a mít štěstí, když mám dobrej den, tak mi jdou podobný loga jenom s myší. Pak si taky stačí torchu pohrát s přechody a průhledností. Chce to hodně hodin učení se v tom programu.
Lexter
Profil
Sice to není nutnost, ale obrovskou výhodou je naučit se pracovat s vektorovými editory. Například InkScape je pro tyto účely plně vyhovující. Lidi, kteří ti na to budou doporučovat kdejaký profesionální program v klidu ignoruj a věř že je jich hodně.

Tablet na tvorbu log nepoužívám, samozřejmě to jde, ale nevidím důvod. To by byla má odpověď. Tvorba loga je však daleko obsáhlejší, ptal ses však jen na program.

PS: ne, nezlobím ani vodička jak ho znám.
Ignác
Profil *
ok tak dik, inkscape mam a skusam :P
Ayrton1
Profil
Jo Inkscape je dobrá věc, už aby se na internetu mohlo místo všech těch JPG, BMP a GIF používal jen vektor. To by pak bylo fajn...
Bubák
Profil
Ayrton1
aby se na internetu mohlo místo všech těch JPG, BMP a GIF používal jen vektor.
Každý extrém je špatný, předpokládám, žes to tak doslova nemyslel.
To budu muset vektorizovat fotky?
pantondavo
Profil
Ahoj, dal jsi sem tři loga moje a dvě Lexterova, takže se nezlobím :D

Jinak tablet nemám, loga dělám klasickým perem, popř. štětcem (tady se tablet i hodí), nebo pomocí geometrických tvarů.
Ayrton1
Profil
Bubák

Más pravdu, zas tak ne, ale pro webdesign by se to hodilo... :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0