Autor Zpráva
vydrus
Profil
Další pokus. Prosím o zhodnocení.
Pan X
Profil
Tvarově pěkné, ale vypadá to jako vyšívané nebo vystřižený kus látky. Ale jinak pěkné (obzvlášť ten červ :) ). A korát ta tráva mi nějak nesedí.
kletely
Profil
vydrus
No tá tráva sa mi nepáči a červ trochu "neprilieha" k hube.
Lexter
Profil
vydrus
Bys mohl jít zfleku kreslit dětem do skolky.
vydrus
Profil
Lexter
Možná. Ale až se naučím kreslit v Blenderu, nebo v něčem podobném, bude to nejspíš jiné. Zatím to zkouším takhle. ;-)
Lexter
Profil
vydrus
A co kdyby ses víc učil a nekreslil tyhle "věci"? ;)

Pokud to máš kvůli skicám, tak ani taková by neobstála. IMHO nevidím tu žádnou práci, který by dala na víc než minutu.
Tomasds
Profil
vydrus
A účel?
Jako jeden z dvaceti obrázků na pozadí webu školky může po zmenšení být, jen nechápu tu texturu a zubatého červa.
Kdybys mi to dodal jako ilustraci do houbařského katalogu, tak by mě to neuspokojilo.
vydrus
Profil
jen nechápu tu texturu
Použil jsem rozostření a plátno.

... „a zubatého červa
Zubatého?
Lexter
Profil
vydrus
Pokud to myslíš vážně, pořiď si tablet za pár šlupek, soft typu artweaver, sketchbook a jiné a uč se ;).
Tomasds
Profil
"zubatého" asi nebyl nejpřesnější výraz. Prostě mám pocit, že na červa tam jsou moc ostré hrany.
Plátno, ok. A smysl?

Jak jsem psal, záleží na tom, k čemu ten obrázek má sloužit.
Pan X
Profil
Tomasds
Proč by měl k něčemu sloužit? To nemůže kreslit pro radost?
Nox
Profil
Pan X
To může, ale nemusí jsem dávat úplně vše...nemusí to vypadat zrovna takto (tady třeba pro vydruse jako inspirace), ale aspoň ať je mezi tím nějaký pokrok
Tomasds
Profil
Pan X
Samozřejmě, ale pokud chce znát názor, musí být zřejmý účel toho obrázku. Jinak se to bude hodnotit, jestli to je míněno jako umění, jinak, jestli to má být ilustrace dětské knížky, jinak, má-li jít o nosný motiv grafického návrhu webu.
Pan X
Profil
Tomasds
Proč?

Na odpověď Líbí či Nelíbí nepotřebujete vědět k čemu to je. Prostě řekni svůj názor
vydrus
Profil
Dobrá, to by mohlo stačit, díky všem za vyjádření. Zkusím se polepšit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0