Autor Zpráva
Darkweaver
Profil
Dobrý den, poprosil bych okritiku
Děkuji =D
gyoja
Profil
První, co mě napadlo, je, že je to panáček, co zvrací do výšky. Snad k tomu přispěla i ta barevná kombinace. Nevím.
Miloš
Profil
Kloktá vodu s jarem.
Ta hlava je vespod zubatá (nevyhlazená) úmyslně?
Dranel
Profil
Darkweaver
Panáček opravdu vypadá, jako by zvracel. A právě tak bych ho udělal. Takže ho nakloň dolů a ať to pěkně vysype :-)

Jinak text "STOP ALCOHOL" bych dal celý mimo panáčka. Pak totiž budeš chtít použít čistě panáčka třeba v faviconě a bude tam jen "STOP"...
Darkweaver
Profil
Tak jsem to trochu poupravil, jak poradil Dranel
Odkaz
Minnoc
Profil
celkově logo vypadá slušně, ale ten panáček je podle mě zbytečně velký...a umístění se mi taky nijak nezamlouvá
Timy
Profil
Packman rulez.

Vypadá to jako tisíc různých věcí, ale žádná z nich mi nepřipomíná alkohol a vůbec ne stop alkoholu.
Dranel
Profil
Darkweaver
Skus ten text udělat všechen velkými písmeny a jednou barvou. A zvratky udělej fakt jako zvratky a né jako bublinky.
kajaman
Profil
Mě se líbilo to úplně původní logo. Ty bublinky ve mě evokovaly představu perlivého vína, ne zvratků. Připadalo mi to trošku hezky abstraktní. Pokud je to myšleno jako zvratky, tak je to "fuj" logo :-).

Jen ty barvy mi na logo připadají trochu nevýrazné (řekl bych "vyblité" :-D ).
Darkweaver
Profil
kajaman

Původně bylo myšleno, že to bude logo pro nějaký nápoj ( sprite a podobny ). To co panáčkovi vychází z úst původně byly bublinky, ale nějak se to zvrhlo, protože to opravdu vypadá jako kdyby zvracel :P. Proto sem si nechal i původní logotyp a ty obrázky hodil vedle sebe =)
ninja
Profil
Darkweaver: nemohu se ubranit pocitu, ze panacek v logu je bud smazka, nebo zvraci. Myslim ze ani po jednom lide s kocovinou netouzi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0