Autor Zpráva
expertmouse
Profil
Prosím o názor grafického návrhu webu. Děkuji za pozornost.

Expertmouse

http://imb.lide.cz/big/49A04820EE43B532BD680100.jpg#55905235
Mistr
Profil
expertmouse
Ten fotoaparát vlevo mi tam nějak (graficky) nesedí.
expertmouse
Profil
Mistr
Ten fotoaparát je tam hlavně proto, aby symbolizoval "vyfocené" reference.
Mistr
Profil
expertmouse
Budiž, já se nepozastavuji nad přítomností fotoaparátu. Jen mi přijde graficky trochu odlišnější (snad méně "rozmazaný" či s menší mírou patiny?) než ostatní kresba ve stránce. Mimochodem, proč fotoaparát míří ven ze stránky? Mám něco vedle či za monitorem?
expertmouse
Profil
Mistr
Mimochodem, proč fotoaparát míří ven ze stránky?
Tenhle nápad mi přišel atraktivnější, než aby tam ten fotoaparát byl zapasovaný uvnitř.
yFang
Profil
expertmouse
Celé mi připadá moc velké, hlavně to písmo.
Vladosik
Profil
Mistr
Mimochodem, proč fotoaparát míří ven ze stránky? Mám něco vedle či za monitorem?
Vypadá to opravdu divně. Ne originálně, prostě divně.

Je pravdou, že je první, čeho jsem si všiml, nepasuje tam, přehlídka referencí uvedená fotoaparátem se mi nelíbí.

V tom šedivém dnešním tipu bude co? Bude to souviset se stránkami? Každopádně umístění hned na začátek se mi nelíbí.

Ten box v kterém jsou asi vypsané reference není moc přehledný, co k čemu patří?

Proč myš drží nápis "Oficiální web"? Uznávám, že to je opravdu originální. Máte konkurenci v podobě neoficiálního webu?

"Chci vidět starší reference" by slušelo podtržení či nějaká šipka, vzhledem k tomu, že to asi bude odkaz.
kletely
Profil
expertmouse
Strašne veľký text. Tipujem že tú myš si sám nespravil a že má určite aj nejaké autorské práva že?
Mistr
Profil
Vladosik
Obávám se, že já nebudu tím pravým, komu jsou Tvé výtky [#7] adresovány. ;-) Nebo se pletu?
Vladosik
Profil
Mistr
Označením tvého nicku jsem podpořil tvou výtku. Myslel jsem, že je to zřejmé, ale asi jsem to měl napsat lépe.

Zbytek je normálně pro expertmouse

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0