Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Zatím znám jen pár názorů, budu rád za každý i zde.
__


__

Díky.
xerno
Profil
To první se mi zdá o chlup lepší, možná bych to písmo (včetně háčku) trochu stmavil, aby to bylo víc patrný...
jakubroz
Profil
:-D to je teda rozdíl
imploder
Profil
tomu druhému chybí háček
rommy
Profil *
mně tam schází trochu dynamiky i když je to "vodička"
Mirda
Profil
Ou, skoro jsem nepoznal změnu ;) Já bych zůstal u první verze a trošku jí vylepšil.
Nox
Profil
Asi bych taky zůstal u původní, navíc ta drobná nepravidelnost toho háčku ve vlnkách je určitě plus + to co psal imploder
joe
Profil
pantondavo
Ty vlnky vlevo mají hezčí barvu.
U toho vpravo se mi líbí, že to je je písmenko vycentrované vůči vlnce nad ním, ale zase jsou ty vlnky moc silné.

Zůstal bych u toho prvního. Nebo zapracoval na třetím návrhu :-) Co takhle nad C udělat nějakou jinou vlnku, kapku.. nebo něco, co by znázorňovalo víc háček jen nad C. Takhle to tam stejně není moc vidět.
pantondavo
Profil
Podnětné, všem díky, na další se těším.
oogi
Profil
Nové je určitě lepší.
Zvýraznění toho háčku by asi stálo za úvahu, ale mně ten "chybějící" háček nevadí.
Trochu rušivě působí to "d", že není na středu vlnky, ale nenapadá mě, jak to elegantně vyřešit. Ale to je fakt jen prkotina, možná by to vypadalo i hůř, kdyby se to nějak podařilo zarovnat :)
Suma sumárum pěkný, za dobu co jsi tady na diskusi jsi se neskutečně zlepšil, gratuluji!
KGW
Profil
Jsem pro to první.
Mistr
Profil
pantondavo
Asi bych také zůstal u stávající varianty. Zamlouvá se mi v ní to vtipné zasazení háčku do vlnek.
Falcon
Profil
Ja som pre drúhe počtom vlniek,farbu by som dal svetlejšiu aby to bolo take veselejšie a dal by som tam ten mäkčeň ako onefine na webtrhu :)
Michal Kuranda
Profil
Druhá verze se mi zdá lepší. V té první je moc vlnek :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0