Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Jde mi o jednu věc. Je v logu čitelná myšlenka? Poznáte, když víte, že jde o hudební obchod, co znázorňuje kompozice loga?
__


__

2. návrh:

__

3. návrh

__

4. návrh

__

Díky.
tiso
Profil
Nie... pridaj notové čiary, prípadne zmeň i na noty...
pantondavo
Profil
tiso
Nie, ale přišel jsi na to :) Změna na noty mě před pár minutama taky trkla, díky.
Nox
Profil
pantondavo
Takhle bysme určitě nepoznali...otázka je, jestli zase všechno dávat na noty, jednak by jich tam bylo
hafo (takže pak by se ztrácel efekt toho symbolu) a jednak by to bylo dost velké a zmenšené by nebyly
vidět písmena

Takže bych spíš byl pro klasiku - dát jednu notu k textu nebo jí nahradit nějaké písmeno
Případně to teda vymyslet ještě trochu jinak

Možná místo not dát pod písmena osnovu, nevim...
tiso
Profil
pantondavo - neprišiel, noty by som v tom určite nehľadal...
pantondavo
Profil
tiso
V tom případě Tvůj příspěvek mi nedává smysl. Nepřišel jsi nato, že to jsou noty, ale přidal by si notovou osnovu :D
Nox
Profil
pantondavo
Ne že bych chtěl mluvit za něj:) ...ale myslím že to myslel tak, že když jsi nás
informoval, že to souvisí s hudbou, tak to poznal, ale kdyby na to narazil někde
mimo, bez dalších informací, tak to nerozpozná. S čímž souhlasím.
pantondavo
Profil
Nox
Asi jo. Jde o to, že tam ještě bude text HUDEBNÍ POTŘEBY. A obchod, který bude mít ve výloze hudební nástroje a publikace, asi neprodává mandle v čokoládě. Ale chce to ještě promyslet...
tiso
Profil
pantondavo - mne nedáva zmysel viacej vecí, ale o tom to tu nie je. Tak ešte raz:
ty: Je v logu čitelná myšlenka?
ja: Nie... (odpoveď na prvú otázku)
ty: Nie, ale přišel jsi na to :) (priraďuješ moju odpoveď k druhej otázke)
ja: Neprišiel... (lebo som to myslel inak ako si to pochopil)
Jasné? Občas sa vyjadrujem stručnejšie ako by som sa mal.
pantondavo
Profil
tiso
Jasně, v pohodě, už to neřeš. Měl jsi napsat: Ne, nepochopil jsem to, ale pokud bys chtěl pomoct lidem aby to doklaplo (vzhledem k tomu, že jsem si přečtl, že se jedná o hudební potřeby), měl jsi možná více zvýraznit kolečka, aby vypadala jako noty. :)
Nox
Profil
Lepší
Víc se mi asi líbí 4, ikdyž je 3 tvarově blíž a ten text mezi linkami je asi zajímavější
pantondavo
Profil
Jo, trojka to jistí... Ale pořád mi to nedělá takovou radost, jako by mělo :)
oogi
Profil
Jediný použitelný návrh je čtyřka. Ale i ta obsahuje chyby - např. rozmístění "not" je dost chaotické, zejména "Ě" je vůči osnově dost nevhodně umístěno.
Ta trojka mi přijde šíleně kýčovitá a vysloveně mě odpuzuje.
Ty elipsy ve mně rozhodně noty neevokují...
Text není ani v jednom případě ideálně čitelný.
Dranel
Profil
pantondavo
Líbí se mi více trojka, ovšem za předpokladu, že lépe umístíš jednotlivé "noty" a text "HUDEBNÍ POTŘEBY" dáš pod linky, tak, jak je to ve čtvrtém návrhu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0