Autor Zpráva
Jarko
Profil *
ahoj, nevite o nejakem programu ve kterem se dela takove pozadi?

Odkaz

dekuji
Mistr
Profil
Jarko
Příště si odpusť bezobsažné příspěvky zaslané hodinu a půl po vložení příspěvku předchozího. Nikdo zde není povinován Ti odpovídat. Na to, prosím, nezapomínej.


Pozadí by se, myslím, dalo dělat třeba v Photoshopu.
Petr Musil
Profil *
Příště si odpusť bezobsažné příspěvky zaslané hodinu a půl po vložení příspěvku předchozího. Nikdo zde není povinován Ti odpovídat. Na to, prosím, nezapomínej.

Pán moderátor má problémy dokonce i s matematikou. Rozdíl zpráv byl téměř 4 hodiny. Jinak mi nepřipadala ta zpráva, že by si něco vynucoval, jen se slušně zeptal, jediný kdo si tu něco vynucuje jsi ty....... svou pozornost aby jsi všem ukázal jakej jsi frajer a jak jsi někoho pořádně natřel! Udělal sis při psaní té zprávy aspoň dobře?!!
Mistr
Profil
Petr Musil
Pán moderátor má problémy dokonce i s matematikou. Rozdíl zpráv byl téměř 4 hodiny.
Pan moderátor nemá problémy s matematikou. Jediný, kdo tu má problémy, jsi... Ne, nechci se pouštět do osobních invektiv.

Raději Tě poinformuji, že má poznámka o příspěvku vloženého hodinu a půl po příspěvku předchozím vycházela z tohoto příspěvku kolegy říkající si Jarko. Myslím, že se oba shodneme, že mezi napsáním zdejšího prvního příspěvku (20:43:06) a napsáním příspěvku, o němž jsem se ve své poznámce vyjadřoval (tedy 22:14:08) uběhlo skutečně zhruba hodina a půl. Souhlasíš?

Ostatně celý můj předchozí příspěvek byl určen kolegovi Jarko, jak je již v jeho úvodu napsáno, nikomu jinému, takže proto jsem nepovažoval za nutné, tento odkázaný příspěvek zmiňovat. Kolega Jarko, jako jistě svéprávný člověk, moc dobře ví, co dělal.

Jinak mi nepřipadala ta zpráva, že by si něco vynucoval, jen se slušně zeptal, jediný kdo si tu něco vynucuje jsi ty....... svou pozornost aby jsi všem ukázal jakej jsi frajer a jak jsi někoho pořádně natřel!
Musím Tě zklamat, svou pozornost a ukazováním, jaký jsem frajer, si nemusím zde na diskuzi dokazovat ani vynucovat. Já to nechávám na laskavém posouzení jiným, nemusím si ego masírovat sám, jak říkává zdejší kolega DoubleThink.

Udělal sis při psaní té zprávy aspoň dobře?!!
Neudělal jsem si při psaní zprávy dobře. Nevím, jak Ty, ale já se spíš udělávám u něčeho jiného než je psaní zpráv na diskuzi Jak psát web (při vší úctě k ní).

Mne spíš mrzí jiná věc: Že ses sice sáhodlouze rozepsal a barvitě vylíčil, jaký je zdejší moderátor (totiž já) tupec a blbec, avšak kolegu Jarkovi jsi vůbec neporadil. Škoda. Mysli příště, prosím, i na Jarkův dotaz, než na masáž vlastního ega.
don jebot
Profil
ak si myslel tie hviezdy tak v Photoshop > brushe > upravit vykreslovanie brushov, that all ..
Jarko
Profil *
brushe

To je presne ono, moc dekuji..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0