Autor Zpráva
krtek
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Adobe Fireworks.

nazdar, jak si mám prosím udělat logo na svou stránku vtipy.org? vůbec nevím jak na to :o( klidně i v nějakém jiném programu
DZer
Profil
kdybys to přesněji definoval tak ti rád poradim
1:jaký přesně logo(něco místo" vtipy.org - stránka plná vtipů" -todle)
2:nevíš si rady z programem nebo nemáš žadnej nápad
krtek
Profil *

kdybys to přesněji definoval tak ti rád poradim
1:jaký přesně logo(něco místo" vtipy.org - stránka plná vtipů" -todle)
2:nevíš si rady z programem nebo nemáš žadnej nápad

1. nemám nápad
2. nevím si rady s programem :o(
s grafikou jsem se setkal jen když jsem se hrál s programem malování :o)
jo, něco s tím nápisem vtipy.org
Charlie
Profil
Ja jsem velmi neprofesionalkni grafik a loga delam ve photoshopu pomoci filtru nebo stylu vrstvy. Staci, kdyz si najdes nejaky pekny font a pak uz jenom aplikujes styly. Je to velmi jednoduche. Napriklad logo na mem webu (http://karel.webz.cz) jsem delal asi dve minuty. Neni to sice moc profesionalni prace, ale je to rychle a me to absolutne staci.
krtek
Profil
Sry že vytahuju toto téma, nechtěl jsem zakládat nové, ale pomohl by mi prosím někdo s tím logem?
M.S.P.
Profil *
Sorry, ale když nemáš nápad, tak je to dost blbý. Za nápady se totiž platí a to dost:-)))

Stahni si treba Gimp, ktery najdes na www.gimp.cz , kde mas tutorialy atd.


Nebo si postahuj na slunecnice.cz nebo stahuj.cz nejaky programy na grafiku, pohraj si s nima, abys vubec vedel co s tim. Skoleni ti tady nikdo asi neda.

Chce to trochu snahy, a ne prijit a rict:"Nevim vubec nic a z grafiky jsem videl akorat malovani". To je opravdu hodne malo.
DZer
Profil
tak se z dlouhý chvíle jedno logo udělal....neni to žádnej výtvor ale lepší než jen ten text snad je....
kenny
Profil *
hmmmm neni to nejlepsi ale ze jsem lama tak to je huste nevite na logo presny navod a nebo dobrej program
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0