Autor Zpráva
Jani
Profil *
Ahoj, mal by som jednu otazku co sa tika grafiky nemam cas na to hladat vo fore kvoli nedostatku casu ale sa pytam priamo ci je dobre pouzit pri navrhu stranky flash? a ak ano aky je na to najlepsi program ktory by bol aj volne dostupny na nete?
PS. vzdy som zastaval nazor ze najlepsie je pouzit na design stranky styl ako je css ale pri vzhliadnuti niektorych stranok urobenych vo flashi zacinam rozmyslat o jeho pouziti teda asi tolko z mojej strany dakujem za vase odpovede.
H13
Profil
nemam cas na to hladat vo fore kvoli nedostatku casu
Kdyby jsi se zeptal na něco, na co se dá odpovědět jednoznačně "Ano", "Ne", pak bych to pochopil, ale protože se ptáš na něco, pro co neexistuje jednotný názor a vedou se o tom dlouhé diskuze, pak jediná možnost, jak si udělat názor na téma "Flash, ano či nie?" je prohledání vláken v této diskuzi
Bubák
Profil
ci je dobre pouzit pri navrhu stranky flash?
Přiznám se, že nerozumím otázce. Mám za to, že tohle téma se tu ani neprobíralo.
Možná, že každý pod pojmem navrh stranky myslíme něco jiného, ná mám na mysli návrh a ty tvorbu.
Jani
Profil *
No myslel som konkretne grafiku plus menu v tom co asi by bolo na to najlepsie pouzit aky program celkom sa mi to paci ako sa to da spravit ale programy original su dost drahe a je mozno schodnejsie riesenie skusal som kadejake programy ale potreboval by som radu od zasvetenich vo flashi asi tolko.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0