Autor Zpráva
SwimX
Profil
Dobrý den,
rád bych slyšel Vás názor na pamětní list připravovaný pro blížící se plavecké závody ve Strakonicích. Pamětní list se bude tisknout, na to je třeba myslet, a to nejméně 70x.

http://www.plavec.borec.cz/upfiles/list.jpg

Za veškeré názory děkuji
blizz_boz
Profil
je to otrasne
Bubák
Profil
Raději bych se utopil.
Hitman
Profil
No ani mě se to nějak nelíbí, k čemu že to má sloužit? V titulku je "plaveckách" závodů, co to znamená? Napadlo mě plaveckých, ale to je asi blbost, že?
SwimX
Profil
dekuji, take si myslim, ze je to nepekne, nebo spis, ze tomu chybi spojitost s plavanim, ale ostatnim z oddilu se to libilo..

plavecach melo byt plaveckych, napadlo te to dobre ;)
Mistr
Profil
SwimX
Těší mne, že jsi fanouškem fotbalistů Slavie. To z důvodu toho jména Karel Jarolím. :-) Ne, teď trochu vážněji: Faktem je, že na obrázku není moc plavecké tématiky. Spíš bych to tipoval, že je to pamětní list k dobývání hradu, ale k plaveckým závodům?
Kalby
Profil
hehe strakonickej rumpal, kolega bude asi taky z jiznich cech, ale k tematu, neni to nic moc. Ten filtr na obrazku je hroznej a navic je tam stale patrny vodoznak.. Jak tu nekdo rikal na to ze to jsou plavecke zavody tak tam neni nic co by souviselo s plavanim.
Miloš
Profil
Vzhledem k to mu, že mám velmi špatné výtvarné cítění, chovám obdiv i k velmi průměrným grafikům.
S klidným svědomím ale musím konstatovat, že je zde prezentované dílo dost otřesné.
Ve vlastním zájmu tu práci svěřte alespoň průměrnému grafikovi.

— Hrad s děravým ochozem (nebo co to je), který je špatně vidět vinou přemíry slunečního světla, ač nikde žádné slunce není vidět a tedy ani jeho paprsky nejsou vidět, ale to oslnění tam je.
— Fialové skvrny – to má být nějaká popínavá rostlina? Nejprv jsem měl obavu, že mi odchází monitor.
— Hned tři různá textová zvýraznění:
—— Pamětní list – prostrkaný Arial
—— Karel Jarolím Pavelka – Arial o něco menší než na přadchozím řádku + s asi normálnímí mezipísmennými mezerami
—— Strakonický Zlatý Fez – Rukopis z úplně jiného světa
Nedosti na vražednosti této trojkombinace – když k tomu přidáme dolní dvojici datum (nevím jakým fontem) a podpis Chládková (Rukopisem, nadto ještě úplně jiným než nahoře) a tyto dva texty nemají ani společné účaří… – škoda sov; hů hů.

Zkrátka fuj fuj nehrám.
Hitman
Profil
SwimX
No myslel jsem to tak jako Mistr, že se to k plaveckým závodům nehodí, proto jsem se ptal na ten překlep.
Až bude nějaká soutěž v dobývání hradu, můžeš tam tyto pamětní listy rozdávat, ale k plaveckým závodům se to rozhodně nehodí.
SwimX
Profil
Mistr
Těší mne, že jsi fanouškem fotbalistů Slavie
ani ne :))
není moc plavecké tématiky
bylo rozhodnuto, že závody jsou ve Strakonicích, a dominantou města je hrad, tak tam bude hrad.

Miloš
Díky za rozbor, není to Arial ale Miad Pro (myslím)

podpis Chládková (Rukopisem, nadto ještě úplně jiným
měla by to podepsat ručně, ale kdo to dnes dělá?

Nakonec byl použit tento: diplom //edit: mezera v odkazu (co jsem to zas vymyslel:x:)) - byl tisknut na žluté a oranžové čtvrtky
imploder
Profil
Proč nemá ten hrad nějaké normální barvy?

Hitman
Až bude nějaká soutěž v dobývání hradu, můžeš tam tyto pamětní listy rozdávat, ale k plaveckým závodům se to rozhodně nehodí.
Taky jde o to, kde to je. Hrad sice nic nevypovídá o plavání, ale o místu ano. Když má někdo doma x takových diplomů a každý odjinud, tak je nerozliší podle toho, že jsou za plavání, ale podle toho, odkud nebo z jaké akce jsou.

SwimX
jj, ten druhý je mnohem lepší

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0