Autor Zpráva
Pavel_jilek
Profil *
Dobrý den,

poprosil bych Vás o kritiku vizitky. Dělám si ji sám a nechci za ni nijak zbytečně utrácet. Děkuji za Vaše postřehy a nápady.

Pavel_jilek
Profil *
náhled vizitky je zde
Nox
Profil
Nejsou vizitky náhodou širší a nižší?
Vlevo nahoře je to docela naplácnuté
Dolní část bych o něco zvětšil, po zmenšení není už moc vidět...a možná tu růžovou (jestli ji tam takto mít) nezesvětlit, aby byla líp vidět,
a ty kontakty dole taky

Vizitka je podle mě hlavně o kontaktních informacích, ne až tolik o reklamě, z tohoto hlediska by to myslím chtělo trochu upravit
Osobně se mi moc nelíbí barvy a ten gradient
Pavel_jilek
Profil *
Trošku upravené

ty barvy se mi tam právě líbí.....
joe
Profil
Pavel_jilek
Barvy jsou pěkné, zrovna takové budu mít na svých připravovaných stránkách, grr :-)

Ale zpátky k vizitce. Není to zarovnané, ani v té upavené verzi.
S čím je zarovnaný text nahoře? S dolním textem určitě ne (není stejní okraj zleva). Stejně tak čára, teď se mi to nechce měřit, ale zdá se mi, že vlevo je větší okraj než vpravo.

Růžový text dole taky není zarovnán, spíš bych to zarovnal tak, aby byly dvojtečky pod sebou a asi i zmenšil písmo. To se týká jak textu dole pod vlnovkou, tak bílého textu nahoře. Text "reklama" je skoro stejně velký jako jméno.
Mufna
Profil
Pavel_jilek

Barevně poměrně dobrý, ale nelíbí se mi ten horní text, je to takový "divný". A hlavně to odsazení zleva bych určitě zvětšil, to nalepení textu na levý okraj není dle mého názoru vůbec hezký
Lexter
Profil
Nox
Nejsou vizitky náhodou širší a nižší?
Je to jedno, ale je fajn, když se vejdou do peněženky.

Jak tak sem tam koukám na stínované tiskoviny... Mě se to prostě nelíbí. Jinak vizitka celkem postačuje.
ninja
Profil
Pavel_jilek: IC na vizitce je zbytecne. zvetsil bych ostatni kontaktni udaje, zvlaste u webu se obavam, ze vetsina lidi to do pocitace prepise jako www.tvorba.net.
drowmirg
Profil *
celkem nechutné

černé pozadí? škaredé a určitě složité/nákladné na tisk, s tou růžovou jsi to taky nevyhrál

text bez logického uspořádání, prostě jsi to tam naházel, jak ti to přišlo pod ruku

//doména by taky mohla být lepší, hodně lidí tam prostě mezi www a tvorba narve tečku, ti co ne, dají na konec .cz

proč se nedžíš standartů? vždyť vizitka je jen lísteček s kontaktem, nepotřebuješ nikoho ohromit ani znechutit

monkey
Profil *
vizitka ma rozmery 90 x 50 mm alebo 95 x 55 mm (jeto nestandardny pomer ale existuje ) okraje by mali byt aspom 0,5 cm
a konkretne k tejto vizitke:
1) chyba logo
2) Text je strasny pouzivaj skor pisma bezpatkove
3) Chce to napad
4) nesumerny pomer fariem aspom mne to neako nesedi cierna a ruzova ....
Lexter
Profil
monkey

Je úplně jedno, jaké má vizitka rozměry. Nikdy nikdo nestanovil jediné správné rozměry, ale je bezva když se vejdou do peněženky.

1) Nemusí být (ne každý ho má a někdo jako logotyp používá jen nadpis).
2) On tam má patkové? A IMHO je to nesmysl. Patková písma v tiskovinách jsou velmi dobře čitelná a vypadají dobře (záleží samozřejmě na stylu vizitky).
3) To chce všechno. Vizitka perfektně funguje i bez něj. Tím samozřejmě neříkám, že by neměl být.
4) Šedá (zvláště tmavá) jde skoro ke všem světlejším barvám. pravda ovšem je, že je to kus od kusu (člověk od člověka).

Pavel_jilek
Utrácet budeš, když necháš tisknout celou plochu. Připrav se na nesouměrné přechody. Ne každá tiskárna je dokáže vytisknout plynule a zvláště u šedé.
embee
Profil
Ja se pripojim - mne se ta vizitka prilis nelibi.

- uz jen barevne - vypada to jako emo, jenom lebka chybi :D Tenhle typ vizitky by me duverou v dany subjekt proste nenaplnil.

- styl pisma ve jmene (path following) mi tez pripada jako zbytecny "laciny trik" z dom word artu.

- tmava barva na pozadi na me nepusobi positivne, spis naopak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0