Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Požadavky:

V ČEŠTINĚ
Freeware (neboli zdarma)
johnl
Profil
Třeba photoshop, beneton gif movie a další.
Zkus třeba hledat!
Michal Kolesa
Profil
Psal jsem v češtině a freeware
johnl
Profil
A já jsem psal že bys mohl taky zkusit trochu hledat!
Miloš
Profil
Gimp
Michal Kolesa
Profil
A jak se tam dělají animované GIFy, napiš mi prosím postup
Miloš
Profil
Jako obrázek s více vrstvami – potom stačí uložit ve formátu gif a GIMP se sám zeptá, zda vrstvy sloučit, nebo zapsat jako animaci.
jakubroz
Profil
Michal Kolesa
Stačí hledat a určitě najdeš postup.
Axamith
Profil
S příspěvky od Michala Kolesy je to pořád dokola : "poraď, vysvětli, napiš . . . " Že by na Googlu měli dovolenou?
Jimmy Hayek
Profil
Michal Kolesa
Michale, ty jsi opravdu takový ignorant, jak se zde prezentuješ?

A jak se tam dělají animované GIFy, napiš mi prosím postup
Kdybys použil Google, našel bys třeba tenhle návod.
Michal Kolesa
Profil
Na tom je něco špatného se zeptat ?
Axamith
Profil
Michal Kolesa na zeptání není nic špatného, většina z nás se tady ptá pořád. Ale taky to chce trochu zapojovat mozek, hledat odpovědi na diskuzi, hodně věcí se tady už řešilo, prohledávat web a když už opravdu nevím, jak dál, tak se zeptat. Ne jenom pořád natahovat ruku a čekat, až něco dostaneš. viz. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=23882
Joker
Profil
Michal Kolesa:
Na tom je něco špatného se zeptat ?
Nic, ovšem pokud to je dotaz který se tu řeší pořád, případně stačí ten dotaz přepsat do Googlu a vypadnou odpovědi (například: jak udělat animovaný gif v gimpu), dojdou čtenáři logicky k závěru, že tazatel se vůbec nenamáhá pro řešení svého problému hnout prstem, jen tupě přepíše problém do fóra a čeká až mu ho někdo vyřeší. A podle toho pak vypadají ty reakce.
Bubák
Profil

Protože zdejší sleva je až 240Kč, chybějících 160Kč máš jako sponrorský dar. Chápej, že spoustu lidí věčné sponzorování nebaví.
anidavos
Profil *
Free programy i vkládání celých složek najdeš na http://sona.ic.cz/gifanim/index.htm

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0