Autor Zpráva
jorrky
Profil *
Ahoj, když dělaáte pevnou šířku stránek, jakou max. šířku použijete a proč? Děkuji za informaci..
Yur4Y
Profil
Volil by som do tých 1000px, robiť stránky pre 800x600 nemá zmysel. Ale nerobím dizajny s pevnou šírkou.
WanTo
Profil
950 pixelů, pokud chci, aby se web zobrazil bez nutnosti posouvání (do strany) i uživatelům s rozlišením 1024x768 (při maximalizovaném okně).

Ale kolikrát i použiju menší šířku, když stačí.
WanTo
Profil
Yur4Y
U 1000 pixelů ti hrozí, že když se přičtou všechny rámečky oken a posuvníky, tak se do 1024 px nevejdeš a už se dole zobrazí ten otravný posuvník. ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na jorrkyho:
Pročti si starší debaty na stejné téma:
Jaké nejmenší rozlišení podporovat
Šířka layoutu na rozlišení 1024*768
šířka webu
šířka stránky
Optimální šířka stránky
Rozlišení stránek
imploder
Profil
Okno prohlížeče nemusí zabírat celou obrazovku, takže i na 1024x768 může být šířka okna třeba jen 800px. Vpravo často bývá otevřené ICQ nebo něco podobného, vlevo jsou zase ikony na ploše; kromě toho může mít uživatel otevřené vedle prohlížeče všechno možné i nemožné.
MCKAY
Profil
Někdy jsem slyšel že je dobré pro 1024*768 dávat maximálně 936px. Ale nemam to podložené, používám to:D
GeneralDv
Profil
Někdy jsem slyšel že je dobré pro 1024*768 dávat maximálně 936px.
Já mam 1024 × 768, testoval sem testoval a max šířka aby nebyl posuvník byla asi 997 px ale používam 990 px.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0