Autor Zpráva
srigi
Profil
Hi,
potrebujem nadizajnoval ikonku "Twitter" podla tejto predlohy. Kcem ju dat vedla takejto RSS ikony. Twitter ikona ma vsak presne opacne otocenie, potrebujem teda aby mi ju niekto vyrenderoval v spravnom uhle. Tu je font.

Idealne by bolo keby to spravil niekto zo Slovenka, zaplatim totiz iba prevodom. Som ochotny dat max. 15€.
THX.

Prosim pokuste sa dodrzat rovnake farby a svetelne podmienky. Pod ikonou nekcem ziadny tien.
srigi
Profil
Koniec poziadavky, zvladnem to sam.
srigi
Profil
Vysledok: http://u.nu/9ft83 (pre tmave pozadie).
peteres
Profil *
Mohu se zeptat jak jsi to udelal??? nejsem grafik a potrebuji neco podobneho
srigi
Profil
peteres:
V podstate som si zistil font napr. tu , ten som instaloval do systemu a pomocou 3D Studio Max som pismeno vizualizoval.

Najskor som zakladny shape (2D objekt) pismena tzv. extrudoval (vytiahol do 3D), objekt som sklonoval, druhemu objektu som pridal "bevel" pre vyrobenie obrysu. Potom som si vyrobil dva matne materialy (modry a biely) a tie aplikoval na objekty. Pridal som skylight svetlo a po nastaveni kamery som renderoval so zapnutym "Advanced lighting > Light Tracker".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0