Autor Zpráva
SilentSight
Profil
Ahoj,
poptávám vytvoření designu pro nově vznikající web. Zaměření tohoto webu je, že uživatel si bude moci vytvořit profil, vložit fotku, komunikovat s dalšími uživateli, atd zkrátka klasika.

Já poptávám vytvoření designu (dodané nejspíše v PSD) pro:
-úvodní stranu:bude obsahovat box pro přihlášení, textové informace, výpis nejnovějších úživatelů,..
-podstranu s výpisem uživatelů: možno zadávat kritéria, které uživatele chci zobrazit a které ne
-podstrany pro uživatelský profil: profil, přátelé, výpis zpráv, strana pro napsání nové zprávy, nastavení, registrace

Bližší info bych dodal vybranému zájemci. Dodal bych přímo i zadání pro programátora, aby bylo jasné co vše na webu bude.

Jaký styl se mi líbí?

Líbí se mi styl jako mají například ziju.cz nebo www.partyplanet.cz , zkrátka chci design co osloví cílovou skupinu, kterou budou studenti/teenageři.

Možná spolupráce do budoucna
Do budoucna uvažuji o doplňování jednotlivých prvků webu a taktéž budu potřebovat designy pro: magazín, diskusní fórum a další weby. Takže v případě dobré dohody se může jednat o dlouhodobou spolupráci.

Pokud máte zájem?
Poté mě prosím kontaktujte na email SilentSight@seznam.cz a ve Vašem mailu uveďte:
A) Odhadovanou cenu.
B) Odhadovanou cenu, kdybych chtěl i design administrace - přehled uživatelů, jejich mazání, schvalování fotek, hromadná zpráva. Možná ještě něco dalšího.
C) Zda dokážete vytvořit grafiku ve stylu jaký mě zaujal, či máte zkušenosti s grafikou pro podobně zaměřený web.
D) Vaše reference.

Vybranému člověku se ozvu. Předem děkuji všem zájemcům.

Ještě dodám, že pokud by měl nějaký grafik zájem o tuto službu výměnou za nakódování několika šablon je možné se domluvit také, referencí za sebou mám již hodně (kmweb.cz - aktuálně na něm pracuji, dolaďuji pro prohlížeče a dodávám reference, ale pro představu stačí).
Také pokud má někdo design, který se mu doma jen povaluje bez užitku a dal by se použít pro moje účely, tak klidně napište

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0