Autor Zpráva
Honza Baláž
Rád bych na svých stránkách (www.masaze.org) zjednodušil a tak nějak optimalizoval proces objednávání klientů, ale nevím jak na to.
Moje představa (zadání):
1. Klient otevře záložku "volné termíny-masáže" (to už existuje)
2. Obsah záložky - Objednejte si termín pro svou masáž... blablabla, zde bude odkaz (třeba tlačítko) na aktuální měsíc + další 2 měsíce (aktuálně: září, říjen, listopad) - to si také asi udělám sám.
3. Po kliknutí na odkaz se načte nová stránka v "main" (ne nové okno) kde se zobrazí zvolený měsíc
4. Měsíc bude zobrazen v tabulce:
- 1.sloupec den a datum
- 2.-7. sloupec 1,hodina-7.hodina
týden - pondělí až sobota
5. Volná hodina - zápis v buňce 9:00-10:00 (10:30-12:30 atd.) Obsazené hodiny budou bez zápisu nějak podbarveny.
6. Klient, vybere volný termín, na zápis v buňce klikne, zobrazí se formulář, kde zapíše kontakt na sebe (e-mail a telefon) a odešle. Následně se zobrazí zpráva: „vyčkejte na potvrzení, do 24 hodin bude provedeno“. Nebo tak něco.
7. Tato objednávka by pak směřovala někam… Na můj e-mail nebo do nějakého souboru, ale zase s informací na můj e-mail (bude stačit můj e-mail).
8. Po objednávce se buňka v tabulce změní na „rezervováno“ s eventuálně s podbarvením jako obsazeno
9. Protože se může stát, že daný termín si už před tím někdo rezervoval po telefonu nebo osobně, není možné, aby byl termín přímo obsazen. Aktualizaci provádím každé ráno následujícího dne. Takže i tady počítám, že předmětné buňky bude ručně upravovat.
10. V tabulce předmětného měsíce se budou zobrazovat pouze aktuální dny + dny kdy jsou ještě volné termíny. Při své ranní aktualizaci prošlé dny nebo plně obsazené ručně smažu. Stává se, že někdo rezervaci zruší, pak bych měl být schopen jednoduše danou buňku aktivat a nebo pokud to spadne do dne, který už byl plně obsazen, vrátit celý den.
11. Jednoduchým způsobem budu schopen přidat nový měsíc.
12. Termín: není to nikterak akutní, ale čím dříve to bude, tím lépe.
Cena: dosažitelná pro maséra...
Platební podmínky: záleží na dohodě, ale mám představu, že zaplatím po předání a ověření funkčnosti.
VÝHLED:
Postupně bych rád další vylepšení, ale až časem, až bude zase nějaká ta stovka navíc. Uvítám, pokud mi nabídnete kolik by to stálo. Tato cena bude samozřemě odhadová a nezávazná. Co to bude?
- zbavit se rámů (to asi zvládnu sám)
- nějaká pěkná grafická úprava
- evidence objednávek - to bude složitější (asi databáze) - každá rezervace bude obsahovat informaci, kdo konkrétně daný termín má. Na stránkách se ale běžnému návštěvníkovi zobrazí pouze to, zda je hodina volná nebo ne. V klientské zóně se ale klientovi po zadání hesla vypíší termíny, na kdy má rezervaci. Systém bude automaticky podle rezervací konkrétních klientů rozesílat pozvánky na masáž formou SMSky s 2 denním předstihem. Tuto evidenci budu používat i pro sebe, na kdy koho mám (zatím to mám v Outlooku se zálohou MDA. No a možná ještě něco dalšího, co mě teď nenapadá....
To je asi tak vše. Nabídky prosím zde jako odpověď (pokud se to smí, nevím, jestli by to nebyla dražba), případně na můj mail: jan.balaz@masaze.org, nebo telefon 773 09 99 91. Pokud budete volat a nebudu brát telefon, pravděpodobně mám někoho na lehátku. Zavolám ihned, jakmile budu volný.
Předem děkuji a těším se na spolupráci. Honza

Ještě pro úplnost, náčrtky, jak by to mohlo vypadat jsou zde www.masaze.org/zadani.html
Honza Baláž
Děkuji všem za nabídky. Tato minizakázka je již zadána.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: