Autor Zpráva
Mates
Profil *
Vytvořím zadarmo web menšího rozsahu (tak do 10 stránek), jde mi o získání zkušeností a referencí.

udělám:
- validní xhtml
- validní css
- optimalizace pro vyhledávače
- stránky funkční ve všech moderních prohlížečích

S Photoshopem moc neumím, ale poperu se. Něco jednoduchého v PHP není problém.
Dero
Profil
A současné reference? Alespoň něco málo?
Mates
Profil *
Teprve začínám, moje reference nejsou rozsáhlé. Napsal jsem www.rumanek.cz. Je to už nějaká doba co jsem to psal, ale je to plně validní. Průměrná denní návštěvnost je kolem 40 lidí na důležité klíčová slova. Nejsem s tímto webem úplně spokojen, jsou to jen fotky, protože textové materiály jsem do teď nedostal :(
uplne jinej martin
Profil
Teprve začínám, moje reference nejsou rozsáhlé. Napsal jsem www.rumanek.cz. Je to už nějaká doba co jsem to psal, ale je to plně validní. Průměrná denní návštěvnost je kolem 40 lidí na důležité klíčová slova. Nejsem s tímto webem úplně spokojen, jsou to jen fotky, protože textové materiály jsem do teď nedostal :(

taková okna a dveře. shoda. tuším 4. třída ZŠ.
Mates
Profil *
Jo, chybka se vloudila, spravím ji.
peta
Profil *
Mates http://www.rumanek.cz/
Tech chybek tam je vice...
- Prejedu myskou pres menu a ono je tam tmave modre pismo na takove jeste dost tmave modre, takze je to necitelny
- kliknu na doplnky a ty obrazky jsou takove nadivoko. Bud se udela obrazek, kolem nek 6px mezera a ramecek, pod nim popis. Nebo se udela obrazek v ramecku a pod nim nalepeny popis v ramecku s jinou barvou pozadi.
Dulezite je mit vsechny obrazky ve stejnem rozmeru aspon pro nahledy, aby to nevypadalo jako rozsypany puzzle
... jo, presne, jak to vidim v zimnich zahradach. Jen teda ten popisek by pri preteceni mohl jit spis nahoru nez dolu nebo jej zkratit
- nejak mi tam nesedi barvy, zluta s modrou, asi bych pouzil zelenou, oranzovou, cervenou

Ale jinak pekna stranka, vazne. Jednoducha, bez chyb
peta
Profil *
nefunguje na ni odkaz na martina rumanka
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0