Autor Zpráva
dk66
Profil
Pro pripravovane projekty nejen v Ceske a Slovenske republice hledame spolupracovnika pro tvorbu komercnich www stranek.

Pozadujeme:

- presnost a spolehlivost
- loajalitu
- kreativni mysleni
- schopnost aktivne se zapojit do projektu

Nabizime:

- moznost startu pro zacinajici programatory a webdesignery
- sirsi zapojeni do projektu na jine urovni, nez jen tvorbe webu
- pevne stanoveny podil na zrealizovanych projektech

Od vaznych zajemcu ocekavame strucne CV, reference a odkazy na funkcni www.
POZOR!!! Nejedna se o klasicky zamestnanecky pomer! Nabizime partnerstvi na projektu. Pokud ocekavate okamzite financni ohodnoceni, poohlednete se po jine praci. Z nasi strany budou projekty zajistovany financne a organizacne. Davame prednost lidem s entuiasmem a zapalenim pro spolecnou vec, pred chladnym "rutinerem" s vecne natazenou dlani. Zkusenosti s link buildingem povazujeme za velke pozitivum.
ninja
Profil
A životopisy vám mají případní zájemci posílat na lampárnu nebo kam?

Nemyslíte, že je slušné, se alespoň stručne představit?
DoubleThink
Profil *
dk66
Doplňte kontaktní údaje, pak vlákno pročistím a vrátím zpět.
dk66
Profil
Zivotopisy jsou zbytecne. Opravdu staci strucny Cover Letter. Ta "lamparna" pobavila. Asi doslo k k chybicce pri nastaveni uctu :) Poznamku o slusnosti dost dobre nechapeme. Nikomu se predstavovat prave ted nepotrebujeme. Cekame na zajemce, jejich profily a predstavime se detailne az tem vybranym. O slusnosti mame asi trochu jine predstavy. Kazdopadne v podobnem tonu nemame rozhodne zajem pokracovat. Asi jste dobre nepochopil, o jakeho cloveka mame zajem.
dk66
Profil
Je mi lito, ale nechapu, co znamena "doplnete kontaktni udaje" :(
Chamurappi
Profil
Reaguji na dk66:
Zdejší pravidla jasně požadují uvedení kontaktních údajů v textu příspěvku. Třeba e-mail.
Celková pravidla fóra pak také požadují psaní s diakritikou, ale kvůli tomu u ledu nejsi.

Od vaznych zajemcu ocekavame strucne CV
Zivotopisy jsou zbytecne.
Tak jak?
dk66
Profil
Ano, tato odpoved nebyla presna. chtel jsem zduraznit, ze nepozadujeme podrobny zivotopis, ale jen strucne informace tykajici se nasich pozadavku. dekuji za pochopeni.
Chamurappi
Profil
Reaguji na dk66:
Pokud nedoplníš kontaktní údaje, bude inzerát smazán.
dk66
Profil
Asi jsem nepochopil, jak se naklada v diskusi s emailovou adresou, kterou jsem uvedl pri registraci. Predpokladal jsem, ze je je pro ostatni uzivatele viditelna. Kontaktni udaje doplnit samozrejme muzu, ale nemam tuseni, jak puvodni prispevek zmenit.
Moderátor Chamurappi: Pravidla kategorie „Práce a zakázky“ vyžadují uvedení kontaktu i v textu příspěvku, nehledě na to, zda je v profilu viditelný.

Kontakt: dominik.koukal@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0