Autor Zpráva
Richo
Profil
Zdravím.Potřeboval bych nějaké prašule.Moje "vytvorky":zamecnictvi-rms.wz.cz,unzam.wz.cz.Co vy na to?
Kaifman
Profil
jeste by to chtelo trenink si myslim ;)
Richo
Profil
Souhlasím.
Dero
Profil
Komu? Nechceš přivydělat mně? Aháá, ono tam bude chybět "si", tak to nic. Škoda...

Hlavně zapracuj na grafice. Kód postupně vyladíš. Ale než si budeš slušně přivydělávat, to asi chvilku potrvá.
Richo
Profil
Tak za to "si "se omlouvám.Konkrétnější připomínky ke grafice,nebo kódu mi můžete poslat na "zamrms@seznam.cz".Nějaké orámování textu a odkazů se mi sice líbí,ale ne pro každou firmu se hodí.Si myslím.Jiné stránky by podle mě měly být pro Banku a jiné pro menší firmu s kovovýrobou.Dík za připomínky.Rád se poučím.
Anonymní
Profil *
A když za tečkama a čárkama ještě budeš dělat mezery, udělá to mnohem lepší dojem ;-)

Tak za to "si "se omlouvám.Konkrétnější připomínky ke grafice,nebo kódu mi můžete poslat na "zamrms@seznam.cz".Nějaké orámování textu a odkazů se mi sice líbí,ale ne pro každou firmu se hodí.Si myslím.Jiné stránky by podle mě měly být pro Banku a jiné pro menší firmu s kovovýrobou.Dík za připomínky.Rád se poučím.
Richo
Profil
Hm, to už mi někdo říkal, tak to asi bude pravda. Ještě si na to zvyknout. Dík.
Richo
Profil
Díky za rady. Tak prozatím se budu ještě zdokonalovat. Zdar.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0