Autor Zpráva
VStep
Profil
Poptávám jednoduchý rezervační systém pro obsazování zasedacích místností. Přihlášený uživatel si bude moci vybrat den a označit hodiny od-do, kdy si chce zamluvit zasedací místnost (celkem výběr ze tří místností). Volný termín = zelené pozadí políčka, obsazený = červené. Po obsazení místnosti bude mít uživatel možnost do 24 hodin objednávku zrušit, později jen administrátor. Předpokládám listování po týdnech, pro každý týden detailní pohled na obsazenost (například sedm řádků po 24 políčkách...) pro všechny tři místnosti pod sebou... Detaily dořešíme e-mailem.

Funkce:
+ přihlášení administrátora
- administrátor uvidí vše - v případě obsazení místností uvidí v kalendáři nejen termín obsazení, ale i jméno osoby
- administrátor bude moci vytvářet, deaktivovat a mazat uživatele
- historie jednotlivých uživatelů (kdy měli rezervaci, kdy zrušili)
- administrátor bude moci tisknout týdenní a měsíční přehled obsazení místností (případně každý den ráno se mu aktuální stav pro daný týden odešle do e-mailu...)
+ přihlášení uživatele:
- nebude si moci měnit osobní údaje zadané adminem
- uživatel uvidí svou historii rezervací
- v týdením kalendáři si bude moci vybírat ze tří místností a obsazovat volné termíny
- v případě obsazené místnosti uvidí uživatel jen že je obsazeno, neuvidí ale kdo obsadil

Prosím o návrh řešení (vzhled, s nebo bez db, JScript, php...) a cenu.
Pouze na e-mail.
Včetně oživení na webu.
Termín dokončení: max. 27.11.2009 (od 1.12. musí běžet naostro).
Cenu si určíte sami, při výběru pro mne nebude směrodatná. Zajímají mne nejvíce reference, rychlost a kvalita návrhu řešení.
Nebráním se ani úpravě již hotového funkčního řešení.
Možná budoucí občasná spolupráce v případě spokojenosti (mám zakázky a nestíhám :-).

Nabídky prosím do konce tohoto týdne (tedy do neděle), vybraného programátora zde příští týden uveřejním jako odpověď k tomuto příspěvku.

Děkuji za nabídky,
V. Štěpnička
info@internetovesluzby.net
VStep
Profil
Děkuji všem, kdo mi poslali nabídku na vytvoření systému.
Z několika desítek nabídek řešení jsem se přiklonil k následujícímu:
Vybral jsem k realizaci Jiřího U.
Jako zálohu (kdyby se něco nepovedlo) si nechávám Martina V. a Jana N.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0