Autor Zpráva
Čekan
Profil
Jsem majitelem Omlazení.cz

Nyní je to pouze diskuse. Pro rozšíření o další sekce (v první fázi především "Články") hledám programátora, kterému nebude vadit upravovat a ladit cizí kód, resp. propojovat některé již vytvořené php systémy mezi sebou.

Měl by zvládat php, mysql, trochu javascript a dost mod_rewrite. Články budou asi běžet na Drupalu. (Pokud nedostanu lepší radu.)

(CSS a HTML není moc zapotřebí, dostanu připravené html šablony od Pavla Kujala. )

Hledaný člověk by měl být z Prahy nebo blízkého okolí, nechci anonymní spolupráci přes mail a pod., na začátku si musíme společně sednout a vymyslet celkovou strategii a postup práce.

Uveďte prosím reference.

Pokud je cokoliv nejasného, ptejte se.

Lukáš Vodička
lukas.vodicka@sitelab.cz
Werewolf
Profil
Čekan:
Články budou asi běžet na Drupalu.
A co tedy od programátora chcete? Nainstalovat Drupal? :-)
Čekan
Profil
Werewolf:
A co tedy od programátora chcete? Nainstalovat Drupal?
Klidně i to. Dále například vytvořit úvodní stranu (novou homepage), která si bude část svého obsahu brát z Drupalu a část (resp. několik různých částí) z miniBB, předělat add-on whos online z miniBB tak, aby se zobrazoval i na jiných stránkách než těch, které jsou součástí miniBB (jak homepage, tak další sekce, zmínil jsem jen články, ale postupně budeme mít další.)
shadyyx
Profil
miniBB je miniBB proto, že nabízí jen to, co nabízí (to nejdůležitější z diskuzních systémů), a je jako aplikace nenáročná a relativně kompaktní. Drupal je zase RS pro správu textových stránek a prezentačních webů s množstvím pluginů. Nedoporučoval bych propojování Drupalu a miniBB (což by, věřím, také šlo), ale spíš bych doporučoval Samotný Drupal (nebo Joomla!) s nainstalovaným pluginem (modulem) pro diskuze. Pak by se provedla buď konverze databáze z miniBB diskuze pro plugin diskuze použitého RS, nebo by se plugin pro diskuze upravil pro spolupráci s miniBB databází. Bude to určitě míň pracnější než propojovat dva různé RS systémy (smím-li označit miniBB jako RS).
Čekan
Profil
Články budou hodně jednoduché a tak se nabízí další možnost a to nechat Drupal Drupalem a jednoduchý systém na publikaci článků doprogramovat k miniBB.

Má tu někdo zájem?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0