Autor Zpráva
hruda
Profil *
Ahoj, hledám zkušenějšího ajax programátora který by byl ochoten mi ukázat avysvětlit nějaké příklady a odpovědět na moje dotazy ohledně ajaxu. Nabízím vám 300 Kč.

Kontaktujte mě na hary289@seznam.cz
shadyyx
Profil
Proč nezkusit třeba Google, který je zadarmo? Proč se nesnažit něco sám vyčíst a prostudovat/vyzkoušet příklady na netu? V dnešní době je už dost článků psaných i česky, třeba AJAX pro začátečníky (citron), AJAX pro začátečníky (devnet) nebo zkus i odkazy uvedené v sekci "Užitečné odkazy" zde: AJAX pro začátečníky.

A až to nedokážeš pochopit sám na příkladech, zkus si za těch 300 Kč koupit knížku o AJAXu a odtud bys to už pochopit měl na 100% ;-)
hruda
Profil *
Já už sem se to sám začal učit ale potřeboval bych někoho na ICQ nebo mailu kdo by mi poradil v případě když ybhc si nevěděl rady.
shadyyx
Profil
Když si nebudeš vědět rady a budeš používat nějaký workframe (jQuery, ExtJS, prototype atd) tak každý z WF má své fórum (nebo diskuse), kde se můžeš dotázat, na 99% se ti dostane odpovědi. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0