Autor Zpráva
Radek Nový
Profil *
Přeji hezký den

Hledám touto cestou začínajícího grafika ( studenta ) pro vytvoření reklamních bannerů, headerů, ikonek atd ....
První zkušební zakázka zdarma (např jeden banner, ikonka atd) , v případě spokojenosti dlouhodobější spolupráce již za předem domluvených finančních podmínek na více projektech. Nepotřebuji fakturu a také upozorňuji že finance jsou skromné a pro již zavedené grafiky zcela nedostatečné.

Nabídky spolupráce prosím na email Radek.Novy@atlas.cz

Do emailu prosím uvest tyto údaje:
a) Věk (vůbec nerozhoduje ale pouze pro informaci pro další spolupráci - jinak každý nějak začíná.... )
b) Pokud jste již něco vytvářeli, prosím o uvedení odkazu na své dílo
c) Pokud si Vás vyberu, jakou máte představu o hodnotě své práce za 1 hodinu, banner, grafický návrh stránky ... atd
d) samozřejmě email, popř ICQ, telefon
e) Cokoliv jiného, co by Vás upřednostňovalo před ostatními

Všem předem děkuji a přeji příjemný den
Radek Nový Náchod
Petr ZZZ
Profil
"První zkušební zakázka zdarma (...), v případě spokojenosti dlouhodobější spolupráce"

Hezký den Radku,
sám se sice o zakázky v oblasti grafiky nezajímám, ale doporučoval bych zamyslet se také nad možností, už tu první zkušební zakázku alespoň v případě spokojenosti zaplatit. Myslím, že by to mohla být dobrá báze jak pro krátkodobou, tak pro dlouhodobější, tak i pro opravdu dlouhodobou spolupráci.
Zdravím, Petr
Radek Nový
Profil *
Díky za připomínku.
Samozřejmě, pokud budu s první "zakázkou" spokojen, zaplatím za její vytvoření. Větu jsem sem zadával proto, aby mne nemohl někdo napadnout, že jsem podvodník a nezaplatil, i když výtvor nebude pro mne použitelný.... Někteří lidé jsou ke své práci nekritičtí a odmítnutí se rovná zradě a pomluvám, o což nestojím... (toto asi mé vysvětlení této věty)
Díky za pozornost :-)
Petr ZZZ
Profil
V pořádku, pokud se na to díváš takhle, tak to beru. Je jasné, že každá mince má dvě strany, a v dobách, kdy se pod štítkem moderního umění dá prodat téměř jakákoli kravina, nemusí být na škodu se proti případným šarlatánům, kteří by taky mohli vydávat třeba pár obdélníků za poslední výkřik módy, pojistit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0