Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Mám asi šest poptávek na různá pracovní místa do Prahy. Jde o širokou škálu pracovních míst od čistého html kodéra přes progamátora/analytika po manažery reklam, produktové manažery a obchodníky.

Pokud někdo můžete, ozvěte se mi. Narozdíl od pracovních agentur si zatím neberu provizi (ani od zaměstnavatele), takže to je dost výhodné pro všechny. Nemusíte posílat životopis ani žádné formální žvásty, zajímá mě realita. CV sesmolíme až v druhém kole.

Zdůrazňuji, že mi jde pouze o lidi ochotné pracovat v Praze na plný úvazek. Externistů je spousta.

Jde o práci pro špičky v oboru, žádné garážové firmy. Většinou se k těm nabídkám dostávám tak, že lanařej mě (já jsem ale zadán).

Váš Yuhů
Martha Black
Profil *
Yuhů
Zdravím.
Měl bych zájem o tu práci.
Realita: Martha Black tohle je můj první počin (kovářova kobyla chodí bosa - takže nic moc). Nice Trouble a další jsou rozdělaný Karlštejnsko, J.K.Stavby.
Můj mail: marthablack@seznam.cz
*Čvachta*
Profil *
Jak vidim ty stranky tak to nevypada nejlip ;-)
mgiel
Profil
hh můj názor je stejny
Yuhů
Profil
Martha Black: ok, píšu si tě. Ono nejde o TU práci, jde obecně o předávání nabídek, které se ke mně jaksi samovolně sbíhají ze všech koutů pražského internetového světa. Ale zeptám se konkrétněji: neměl bys v portfoliu nějakou dodělanou stránku, kterážto nechodí bosa?
Martha Black
Profil *
Yuhů
Dodělaná je jen Nice Trouble. Alespoň si teda myslím. Ty další jsem slíbil dodělat do konce roku (sakra málo času). Všechny byly optimalizovaný jen pro IE, což je blbost že. Teď už to chodí i ve Firefoxu, Opeře, Mozille a Netscejpu. Validátor mi ukazuje drobný chyby, který podle mě nejsou tak závažný. Pokud bys měl nějakou radu co mám ještě vychytat, napiš mi prosím tě na mail Martha Black. Díky.
mgiel
Profil
martha black
když už budeš mít kupu zakázek,můžu nabídnout grafiku :) kdyby byl zájem tak napiš :) thx
Martha Black
Profil *
mgiel
Myslíš že je ta moje hrozná??? V každým případě si rád nechám poradit. Díky za nabídku.
mgiel
Profil
martha black
Bo vycházíš ze stylu který začínal před 5 lety nebo kolika,no a komplet grafika na mne působí že jsi udělal tak 3-4 weby.No chtělo by to víc zapracovat.
Honza Hučín
Profil
Prosím diskutující, aby nesklouzávali k jinému tématu. Na kritiku webů tu máme odlišné fórum. Díky za pochopení.
RuThaN
Profil
No pokude je to ještě aktuální tak mi ozvi na mejl ruthan.wz.cz, ikdyz je fakt, že stránky dělám jen z donucení, moje původní specializace je C++/Delphi + 2d grafika(zatim ne Flash) a taky se hodně vyznam v HW a gamesach, jesli to nekomu na něco je..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0