Autor Zpráva
Suchla
Profil
Dobrý den,
hledám redaktora/redaktory pro svůj web (Odkaz). Předem zdůrazňuji, že se nejedná o placenou práci.
Jde o to, že jsem si před cca. půl rokem založil web, který celkem slušně propaguji, mám dobrou návštěvnost, ale s novými články to pokulhává. Momentálně se snažím vylepšit stránky po technické stránce. Na stránce je již několik kategorií, ovšem pokud máte svého koníčka např. v recenzování filmů není problém přidat novou kategorii.

Požaduji:
- článek (1 za týden/14 dní, ale nehodlám to nějak vyžadovat nebo trestat, zkrátka - nudím se, tak napíšu článek)
- nechci redaktora co napíše 1 článek a už se mi víckrát neozve

Nabízím:
- Prostor pro Váš talent
- pokud nás bude více jak 2 vytvořím každému osobní stránku
- jméno (popř. odkaz na profil) pod každým jeho článkem


kontaktovat mě můžete na ladasuchanek@seznam.cz
nebo přez kontaktní formulář na mém webu
e-mailem můžete zaslatnějaký svůj článek
Nick
Profil *
Mohl by jsi prosím opravit odkaz? Zdá se, že to nějak nefunguje. Také bych rád věděl, jakých témat by se články měli týkat, a jestli máš nějaké korektory =), nebo budeš provádět korekturu ty sám.
Zechy
Profil
Nick:
On funguje, to jenom ic.cz nefunguje.
Suchla
Profil
jj, chyba je na strane IC.cz ... , dneska to nějak zlobí...
korekturu...ty si to po sobě přečteš, pak to das na web, pak si to přečtu ja a kdyžtak opravim...na cestinu ja moc nehraju...když tam nebude VYSET tak mi je to celkem jedno

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0