21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
Dudyn
Nabízím tvorbu webových portálů na klíč na open source systémech.

Design webu, úpravy, flash, optimalizace .. moduly portálu - forum, inzerce, e shop, články, bannery, ankety...

Komplexní služby.

Více info a kontakt zde:
http://www.novyshop.cz/tvorba-portalu-inzerce.html
fuckin
Nějaké reference by neuškodily. Na výše uvedených stránkách tak maximálně člověk s hrůzou zjistí, že za instalaci systému joomla a vytvoření grafiky chcete téměř 9000Kč.

EDIT: na další stránce je uvedeno, že cena je 5000kč za system a 1000kč za instalaci. Hned podtím je napsáno, že cena 5000kč obsahuje i instalaci. Upřesnit informace by neškodilo. A na jakési reference jsem narazil po zdlouhavém hledání.

Jestli jsou Vaše designy na takové úrovni posoudit nedokážu, jak jsem řekl žádné reference.
Dudyn
Přečtěte si prosím pravidla sekce "Práce a zakázky"

Pokud vás moje nabídka neoslovila - nekomentujte ji. Ne každý člověk je tak zdatný programátor jako vy, aby si udělal design na Joomla.
shadyyx
Neřekl bych, že fuckin porušil pravidla této sekce.

Třeba i měl zájem, ale některé informace a následné dezinformace na Vaší stránce jej znepokojili, tak Vás o nich zde informoval.
Dudyn
Tak to tady bude vypadat moc hezky když se tady místo toho aby zde člověk našel nebo zadal zakázku na něco, budeme dohadovat o orientaci na stránce, na které je mimochodem jasně uvedena jen jedna cena..

Pokud se v tomhle pán ztrácí.. nechápu jak se může orientovat třeba na semaforu na křižovatce...
mckay
Dudyn:
Nechci se tu do nikoho navážet, ale řekl bych, že se tu zbytečně chováte docela arogantně. Tím potencionálního zákazníka nejspíš odradíte, obzvlášť citací:

Pokud se v tomhle pán ztrácí.. nechápu jak se může orientovat třeba na semaforu na křižovatce...
Dudyn
@mckay
myslím, že teď už je to jedno..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0