Autor Zpráva
Pegasuss
Profil
Mam zaujem o vytvorenie webovej stranky pre moju firmu. Aktualne som zakazku zadal jednemu cloveku ktory povedal ze mi uploadne skusobnu verziu a ak budem spokojny hodi mi to na ftp a ja mu dam 200 € ale nevyznam sa v tom ci to je primeraana suma za taku pracu : viď test.levican.sk tam mi tu skus verziu nahodil takze ak by to niekto spravil lepsie velmi rad mu ponuknem tych 200 € plusa sa pytam aky je vas nazor na ten web ... ?! Vopred dakujem za odpovede
Railbot
Profil
Má to i nějakou administraci nebo je to statický web?
don jebot
Profil
Mohol by si uviest na seba kontakt ..
mckay
Profil
don jebot:
Myslím, že ten kontakt bude pegasuss(zavináč)pheaven.eu - má to v profilu.
habendorf
Profil
Pegasuss:
ja mu dam 200 € ale nevyznam sa v tom ci to je primeraana suma za taku pracu

Přiměřená suma to rozhodně není, je to velmi málo. Takže jste rozhodně neprodělal.
avaster
Profil
takze.. tebe niekto vytvoril web.. kde bola dohoda na 200eur.
a ty teraz rozmyslas ci mu tie peniaze vazne das alebo skusit ineho cloveka? chapem to spravne?
shaggy
Profil
Pegasuss:
takze ak by to niekto spravil lepsie velmi rad mu ponuknem tych 200 € plusa sa pytam aky je vas nazor na ten web ... ?!
Z toho webu, ktorý si sem dal mám dobrý pocit (nie je to majstrovské dielo, ale je to príjemná práca).
Ale mňa by skôr zaujímalo, či si myslíš, že sa nájde taký blbec, ktorý bude s tebou po tomto výstupe spolupracovať. Ty sa s niekym dohodneš, on na tom pracuje a ty potom hľadáš niekoho iného? Väčšiu úbohosť si neviem predstaviť a ja by som pre teba neurobil nič, pretože by mi hrozil rovnaký osud.
Môžeš byť rád, že ti niekto urobil taký web za 200€, normálne by ťa to stalo viac.

[ot]Keďže poznám pár ľudí z okolia Levíc, tak som im poslal odkaz na túto tému, nech si urobia obraz (pre prípad budúcej spolupráce, alebo ak by náhodou chceli v tom obchode nakupovať).[/ot]
Petr ZZZ
Profil
Jednu věc byste si měl uvědomit jako první: Pokud jste se dohodl na ceně, zadal zakázku a dílo bylo vytvořeno, tak byste měl zaplatit tak, jak bylo dohodnuto (bylo vytvořeno nebo to je jen příklad nějakého jiného webu, jak by zhruba mohl vypadat i ten Váš?). Špičkový kodér může požadovat i 500-1000 Kč (to je tuším nějakých 20-40 EUR) za hodinu plus DPH. Na druhé straně jsou jedinci, kteří dělají web z dlouhé chvíle a spokojí se s 50 Kč na hodinu; podle toho ovšem vypadá výsledek. Za slušný web jako na ukázce mi připadá 200 EUR velmi málo. Eventuálně bych požádal kodéra, aby (zde vzhledem k nízké ceně asi za příplatek) zadal velikost písma v relativních a ne v absolutních jednotkách (uživatel si ho potom bude moci v prohlížeči IE dle libosti zvětšit). Jinak mě na první pohled nenapadá, co vylepšit.
Pegasuss
Profil
Don jebot : petrik.juraj@gmail.com mail co mam v profile je uz neaktualny
Shaggy : To co si napisal je hlupost, ja sa len pytam ci ten web ma skutocne taku cenu a ci sa mi to oplati. Jeho koder mi sam ponukol to ze pokial sa mi to bude pacit len pokieal sa mi to bude pacit zaplatim mu ... To znamena ze tu zakazku mozem kedykolvej bez viazanosti uzavriet, niesom zmluvne viazany ani nic. Snazim sa len dostal za sumu 200 € to najlepsie co sa tyka web stranky pre moju frimu
Petr ZZZ : dakujem za nazor ,
Pegasuss
Profil
Oukej, prosim admina o zmazanie temy... !
Moderátor Chamurappi: Žádost se zamítá.
Pegasuss
Profil
OSpravedlnujem sa za pridany prispevok, dostal sa na web nedopatrenim. NEpisal som v mene firmy a ani zadavatela
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0