Autor Zpráva
Jimmy Hayek
Profil
Ahoj,
jménem redakce (zatím pouze já :-)) hledáme redaktory / autory článků pro zpravodajsko-informační web. Jde o nově vzniklý projekt, který lehce imituje jeden známý český zpravodajský server. Zatímco onen známý zpravodajský server publikuje pochopitelně současné zprávy, my se snažíme hledat zprávy, události nebo různé zajímavosti, které se staly v tento den, ale před X lety. Zkrátka něco podobného, jako je například pořad Kalendárium na ČT.
Vlastně nějde ani tak o zpravodajství, jako spíš o zábavu a oddech. Chceme kolem webu vytvořit komunitu lidí, kteří si rádi přečtou, co se stalo před X lety. Zatím je web v plenkách a proto zatím nenabízíme finanční odměnu pro autory článků. Je možné, že postupem času až se web rozjede, že autoři budou podle kvality svých článků finančně hodnoceni, ale nemůžu to v tuto chvíli zaručit. Hledáme spíš lidi, kteří by publikování na našem webu brali jako zábavu, koníčka a určitou možnost zviditelnění sebe.

Co nabízíme?
1) Zviditelnění – každý autor získá svoji profilovou stránku, kde bude mít možnost vložit základní info o sobě, zpětný odkaz na vlastní webové stránky atd. Na tuto profilovou stránku vedou odkazy z autorových článků. (Čím více článků = více zpětných odkazů.) Až bude web známější, může se autor chlubit, že byl u jeho začátků :-))
2) Praxe – taková práce v redakci je dobrou praxí a referencí zároveň (zvláště pak, pokud se chcete stát třeba novinářem).
3) Redakční růst – Začínáte jako redaktor. Pokud v psaní vydržíte určitou dobu nebo budete kvalitně psát, můžete se stát šéfredaktorem.

Co požadujeme?
V podstatě striktně netrváme na ničem. Intenzita publikování je jen na vás. Budeme rádi i za jeden článek měsíčně a rozhodně vás nebudeme nutit psát více či méně. Délka článku je také na vás – měla by se však pohybovat kolem 1 normostrany (1800 znaků). Nicméně je to velice individuální a určitě platí, že je lepší stručný a věcný článek než nadsazená „vata“. Jedinou podmínkou je možná dobrá znalost českého jazyka – sice jako šéfredaktor budu články procházet a mohu opravit nějaké ty hrubky, ale zase nemusely by být v každé větě. :-) A znalost redakčního systému WordPress je určitá výhoda pro vás, ale myslím, že pro neznalé je seznámení s WordPressem rychlou záležitostí.

Pokud máte zájem o publikování na webu, napište mi na hajek.jr@gmail.com. Můžete se třeba v krátkosti představit, pochlubit... jak chcete.

Adresa webu: http://bit.ly/8FQJMK
Adresa ukázky profilu autora: http://bit.ly/4WPAmT
Fanouškovská stránka na Facebooku: http://bit.ly/7ZJN01

Díky předem všem zájemcům. :-)

P.S. Adresu ani název webu zde neuvádím záměrně s čistě praktických důvodů, takže i případní tazatelé dotazů to, prosím, respektujte.
Jimmy Hayek
Profil
Dobrý den, chtěl bych připomenout, že stále hledáme autory článků pro server Neaktuality.cz. Web se postupně rozjíždí, už nás je celkem 5 a uvítáme každého, kdo by měl zájem o publikování historických událostí. Pokud tedy máte zájem, můžete si zažádat o registraci... Díky.
Jimmy Hayek
Profil
Dobrý den, hledáme další redaktory pro Neaktuality.cz.. Celkem zaregistrovaných externích autorů máme okolo 40, ale hledáme další nadšence, kteří by rádi psali o historických událostech. Vždy tři nejlepší autoři na konci měsíce získávají finanční odměnu. Máte-li zájem, zaregistrujte se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0