Autor Zpráva
RudoD
Profil
Hladam niekoho, naruziveho amatera alebo sikovneho profika, kto by bol schopny pomoct mi vytvorit stranku prezentujucu nasu chalupu. Mam predstavu, ako by to asi mohlo vyzerat a ake aplikacie tam chcem, ale neviem to sam vytvorit.
Jednu stranku som uz robil, ale je to len velmi jednoduchy web, vytvoreny cez Macromediu a ponuknute sablony.
To co vsak potrebujem teraz uz Macromedia nedokaze, alebo to neviem... ;-(
Nemate niekto chut pomoct a nieco si privyrobit?
Nemozem to zadat nejakej firme, lebo to sa nedoplatim.
Vdaka za prejaveny zaujem. Blizsie info po kontakte.
panther
Profil
RudoD:
- možná by nebylo od věci uvést, v jaké, cenovém rozmezí se chceš pohybovat, aby měli nabízející představu
- doplň na sebe kontakt, je povinný podle pravidel.

Prosím o přesunutí do Práce a zakázek.

Moderátor Joker: Přesunuto, odmázl jsem m-ka
RudoD
Profil
Mam v registracii zadany email. Pre prvy kontakt je mozne pouzit moj mail: dubaj@envipro.sk
Co sa tyka cenovej predstavy, tak som myslel na cenu niekde okolo 5.000,-CZK.
Samozrejme ponukam ferove jednanie a na cene sa da dohodnut podla toho, co je kto schopny poskytnut.
RudoD
Profil
Prosim Vas, aby ste ponuky zasielali maximalne do 24.1.2010, kedy sa rozhodnem o tom, komu pracu zverim.
shadyyx
Profil
Posielal som Vám majl na dubaj@envipro.sk. V profile možno máte kontakt vyplnený, ale nezobrazuje sa. Prosím teda o odpoveď na email, aby som si vedel spraviť predstavu o Vašich požiadavkoch a ponúkol Vám odpovedajúce riešenia. Písal som Vám pod predmetom "Webstranka pre chalupu".
MartinM_93
Profil
Chtěl bych se zeptat, dozvíme se kdo vyhrál tuto zakázku :) ? ? ?
panther
Profil
MartinM_93:
Chtěl bych se zeptat, dozvíme se kdo vyhrál tuto zakázku :) ?
jestli to budeš ty, dozvíš se to. Jinak ti to může být jedno, nemyslíš?
MartinM_93
Profil
Ano, může mi to být jedno, ale bylo by dobré tady napsat, že již bylo rozhodnuto.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0