Autor Zpráva
mordav
Profil
Nabízím:
- webdesign
- Corporate identity - loga, vizitky, hlavičkový papír apod.
- jiné grafické práce
- za dobrou cenu Vám můžu nechat vytvořený grafický návrh nakódovat za přijatelnou cenu

Požaduju:
- solidní spolupráci

Reference jsou k vidění na provizorním portfoliu: Odkaz
kontakt: morcinek.david@seznam.cz nebo icq: 554-588-016
Chamurappi
Profil
Kontakt na e-mail morcinek.david@seznam.cz? Uvádění konkrétního kontaktního údaje je povinné.
mordav
Profil
omlouvám se, na kontakt jsem zapoměl, už jsem to změnil ;)
mordav
Profil
Abych to trochu rozhýbal, udělám jedné osobě design zdarma (zaplatí si jen obrázek z iStockphoto.com). Až se mi ozve pár lidí, jednoho z nich si vyberu. Pište na morcinek.david(zavinac)seznam(tecka)cz.

Přeji pěkný den, David Morcinek.
shadyyx
Profil
Až ti budou fungovat alespoň ty "provizorní reference", tak se ozvu ;-)

Nic proti, ale tady na JPW nebo na WT je spousta so-called "grafiků", kteří sice nabízejí nízké ceny, ale jejich grafika a návrhy stránek neodpovídají ani pětině požadované sumy (čest výjimkám)...

Osobně znám 3 grafiky, se dvěma spolupracuju, a považuju je za vynikající grafiky. Akorát že jejich služby by si zde asi nikdo nedovolil.

Až budeš mít funkční ty reference a udělal bys pro mě jeden návrh (stačila by hlavní strana), slibuju, že zaplatím, pokud se mi bude líbit. Ovšem, chci předem znát tvé ceny (za logotyp, webdesign, návrh vizitky, atd...).

Pokud nechceš uvádět svůj cenník přímo zde (co se mimochodem očekává), napiš mi na mail uveden v profilu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0