Autor Zpráva
naromax
Profil *
Ahoj, hledám asi 10 lidí,kteří by se domluvili a udělali by společný projekt, web o tvorbě webu.
Vím že takových webů je hafo moc, lae já bych chtěl udělat takový který by byl jednoduchý na pochopení, aby to bylo spíš pro začátečníky a mírně pokročilé.
Chtěl bych tyto lidi :
1.Grafika
2.PHP programátora
3.Pár lidí co by udělali samotný web (včetně mě)
4.A někoho na takový ty detaily aby web vypadal pěkně

Chtěl lidi ve věkovém rozhraním 10-16.
Samozdřejmě plus,minus.

Kontakt:
Mail: Milansuk@email.cz
ICQ:427 418 452

Díky těm co se přihlásí
Joker
Profil
Proč tady? Přesunu do Práce a zakázky.
naromax
Profil
Aha ,omlouvám se, nevěděl jsem kam to zařadit..
Nemohli byste to smazat abych to dal do těch "práce a zakázky" ,a nebo byste to tam mohli přesunout???
Moderátor Alphard: Mohli.
koroman
Profil
ty vole, 10-16 ???? si zdravy ? co uz taky moze vediet ? spustit start a max vypnut comp clovece.....
Plaváček
Profil
koroman:

Zklidni se, prosím.

naromax:

Nedělej to. Za prvé webů, které se věnují tématu tvorby webových stránek je nadbytek. Za druhé tolik schopných lidí zadarmo nikdy neseženeš. Zkus to jinak. Najdi si téma, které tě hodně baví, třeba i okrajové, na první pohled zbytečné a nezajímavé, ale kterému dobře rozumíš. To následně zpracuj. Obsahově. Udělej si plán. Zhmotni ideu. Pak máš šanci na úspěch.

Jedna rada. Český internet postrádá spoustu informací. Kupříkladu dodnes se neví, jak se vlastně rozmnožuje frtokluf.
Lokutus7323
Profil *
Jaká náhoda, že google při zadání Frtokluf najde Plaváčkův blog .. špinavá reklama :-D :-D
Plaváček
Profil
Lokutus7323:

Fuj, stydím se :)

Nicméně počet výsledků hledání mi dává za pravdu. Není moc informací o tomto zajímavém tvoru. Shrnuto, podtrženo. Když chce tazatel uspět, musí přijít s něčím, co není, nikoliv s tím, co už je v mnoha podobách na českém internetu k dispozici.

Snad je můj přspěvek teď jasnější.
imploder
Profil
naromax:
Můžeš se spojit s mantisou - jeho web http://www.pestujemeweb.cz/ už nějaký obsah má, když se na tom bude podílet víc lidí, bude mít větší šanci na úspěch. Má stejný cíl jako tvůj projekt.

Chtěl lidi ve věkovém rozhraním 10-16.
I návody pro začátečníky by měl psát někdo, kdo aspoň těm základům dobře rozumí, jinak začátečníka jenom zmate. Tím neříkám, že všichni tvoji vrstevníci jsou lamy, ale být tebou to takhle (věkově) neomezuju.

Je to čistě nekomerční projekt, nebo se počítá i s nějakou reklamou (a ziskem z ní)? Tohle potenciální zájemce bude zajímat.

Existuje jpw.cz - IMHO nejlepší (možná nejen) český web o tvorbě webu pro začátečníky - nemá smysl znovu psát co je na jpw.cz pro začátečníky vysvětlené dobře, ale můžete se zaměřit na to co je na jpw.cz jenom okrajově, např. PHP. I v HTML a CSS se dají najít témata, co na jpw.cz moc nejsou - třeba velikost písma a jednotky v CSS: http://www.pestujemeweb.cz/obsah/ruzne/velikost-pisma.php . Jpw.cz je taky místy už zastaralé.
Axamith
Profil
[#4] koroman ty vole, 10-16 ???? si zdravy ? co uz taky moze vediet ? spustit start a max vypnut comp clovece.....
Jen tak pro doplnění, nějakou dobu píšu weby, ne moc, ale pár jich už mám za sebou. Kdysi jsem potřeboval udělat nějaký scripty PHP a pár věcí v MySQL. Těmto oborům se zatím nevěnuji a našel jsem si mladíka, který mi tyto věci píše. Je to za velice slušný peníz, rychle a kvalitně. Když jsem s ním začal spolupracovat, bylo mu tuším kolem 15 let a v programování uvažuje lépe, než kdejaký o mnoho let starší kolega. Takže doporučuji, neodsuzovat kvůli nízkému věku.
blizzboz
Profil
naromax:
a načo ďalší web o tvorbe webu? veď je tu predsa HaTMatiLka bohatý zdroj informácií o tvorbe webu z roku 1997 :o)

ja sa pridávam ale nwm či budem mať dosť voľného času na tento projekt a taktiež nemám od 10 do 16 rokov ale 27. môžem napísať nejaké články o OOP, C#, PHP, JavaScripte, Ajaxe, JQuery a taktiež môžeme použiť môj CMS. máš už aspoň kúpenú doménu a zaplatený hosting?
naromax
Profil
Zatím ne,na tom se ještě b udeme domlouvat.....
naromax
Profil
napadlo mě že bychom to zatím rozjeli na nějakém free hostingu a doméně 3.řádu, a kdyby to mělo nějakou budoucnost tak bychom sse domlouvali co bude dál ,pak by se kupovala nějaká doména hosting...
Dranel
Profil
To je právě ten špatný přístup, protože v drtivé většině případů se ti právě na free hostingu a doméně 3. řádu žádný projekt nerozjede. Ovšem placený tě i s doménou vyjde na +/- 1000 Kč za rok, takže jestli to myslíš jen trochu vážně, tak těch +/- 80 Kč měsíčně obětuj.
Radek9
Profil
koroman:
ty vole, 10-16 ???? si zdravy ? co uz taky moze vediet ? spustit start a max vypnut comp clovece.....
Moc nechápu vaše rozhořčení. Tak si vezměte třeba mě. Je mi třináct let, s tvorbou webových stránek jsem začal v osmi letech a dnes programuji aplikace v PHP, SQL, JS a v mnoha dalších jazycích. Je toto podle vás pouhé vypínání počítače?

Mimochodem, nevím kolik vám je let, ale když takhle nadáváte na tuto věkovou kategorii, tak asi budete starší. Od staršího bych čekal, že nebude psát jak neandrtálec bez diakritiky a navíc se špatnou interpunkcí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0