Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Dobrý den,

rád bych se nabídl jako HTML kodér.
Nehledáte již levné začátečníky, kteří jsou schopni web nakódovat za 300Kč, ale Vy musíte celou práci předělat?
Takovéto služby nenabízím. Neříkám, že jsem nejlevnější, za to zaručuji profesionální přístup ke každé zakázce. Jsem zaměstnán jako HTML kodér v jedné pražské firmě, zabývající se tvorbou webových stránek především pro významné české ale i zahraniční cestovní kanceláře.

Mé zkušenosti v oblasti kódování:
Velmi dobré znalosti:
HTML/XHTML
CSS
Optimalizace stránky pro majoritní prohlížeče
základy SEO v HTML šablonách

Středně pokročilá znalost:
frameworku jQuery

Momentálně se velmi zajímám o šablonovací systém SMARTY. Nedokáži prozatím zázraky, ovšem během blízké doby budu schopen používat i SMARTY.


Ceny:
Myslím, že není nutné připomínat, že každá webová stránka je jinak náročná. Takže na každé se stráví vuď hodně, nebo málo času. Ceny odhaduji od předpokládaného počtu strávených hodin na daném úkolu.
- hodinová sazba je 290Kč/hod.


Termíny:
Termíny plním na 100%. V případě, že termín nesplním, dávám procentuální slevy. Na termínu se vždy dohodneme, ale předpokládaná doba kódování se pohybuje v rozmezí 1-5ti dnů. Záleží opět na rozsahu zakázky a především domluvě

Fakturace:
Vystavení faktury je samozřejmostí!

Reference:
Jelikož vétšina klientů si nepřeje zvěřejňovat reference veřejně, tak vybrané reference zašlu na požádání emailem.
Děkuji za pochopení


Kontakt:
email: tomasnikl@email.cz
Možnost osobního setkání v:
Praze
Ústí nad Labem a okolí


snad jsem na nic nezapomněl. V případě dotazů mne kontaktujte buď zde, nebo prostřednictví emailu. Rád vše zodpovím.

Tom
blizzboz
Profil
mal si sem dať hodinovú sadzbu
slovakCZ
Profil
Doposud jsem nebyl zvykly pracovat za hodinovou sazbu, ovsem neni problem.

Upravuji tedy cenu a prikladam i hodinovou sazbu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0