Autor Zpráva
shadyyx
Profil
Zdravím všechny schopné programátory.

Z důvodu nedostatku času na psaní vlastního CMS jsem se uchýlil k této možnosti - tedy koupit CMS od někoho z Vás.

O co mám zájem:
* Mám zájem o již hotové a Vámi napsané CMS, které nevychází ze žádného opensource dostupného CMS (tedy žádný WP, žádný Drupal a žádná joomla a vůbec žádný OS CMS) a ani jej nepřipomíná.
* Mám zájem o odkoupení volné licence - tedy, pokud se domluvíme, budu si moci CMS dále rozšiřovat a upravovat, nebude zde žádný copywright ani odkaz z5.

O co nemám zájem:
* Nemám zájem o řešení typu joomla, kde 1 obyčejnou textovou stránku přidáváte přes 5 obrazovek (záměrně přehnáno).
* Nemám zájem o řešení, kde pro vytvoření nového modulu/pluginu je zapotřebí provést 100 operací a vytvořit 10 souborů (záměrně přehnáno).


Vaše nabídky prosím pouze na mail cms@krajcar.net s předmětem "Nabídka CMS" (zde ve vlákně pouze dotazy).

Jak budu hodnotit a dle čeho vybírat:
1. napsáno v OOP PHP 5
2. použití MVC nebo MVP
3. použití nette + dibi
4. lehká rozšiřitelnost - modulárnost
5. ER diagram velkou výhodou (stačí jako obrázek či PDF)
6. uživatelská přívětivost a intuitivita GUI
7. přehledně psaný a komentovaný kód
8. funkční demoverze (poslední stable verze)
9. použití AJAXu (extJS nebo jQuery) velkou výhodou
10. cena


!!!položky 1., 2. a 3. jsou nutnou podmínkou!!!

Co požaduji navíc:
abych mohl zhodnotit kvalitu psaného kódu, potřebuji vidět ukázku nějaký model/entity třídy (tedy takové, která reprezentuje některou tabulku z DB, třeba články), nějaké funkční/controll třídy (tedy takové, která provádí jakési logické či početní operace) a nějaké zobrazovací/boundary třídy, tedy takové, která nějakým způsobem zobrazuje data na výstupu a stará se o zpracování dat ze vstupu. Pokud takhle členěný kód nemáte, nevadí, pošlete mi pak ukázku alespoň dvou středně velikých tříd.

Nabídky bez funkční demoverze ani nedočtu.

Ve svých nabídkách uvádějte:
* stav CMS (finální, rozpracován, jádro bez modulů, atd.)
* pokud možno popis CMS
* zda k CMS existuje i frontend (není podmínkou)
* Vámi poptávanou cenu


Vaše reference mě nezajímají - o kvalitě programátora a jeho kódu vizuální stránka webu nepoví nic (jedině, že by jste chtěli ukázat, jaké stránky jste vytvořili s použitím Vašeho CMS, které nabízíte).

Důležité informace na závěr:
* nebudu odepisovat všem, tak mě pak, prosím, nebombardujte dalšími mailami
* po domluvě a mém zájmu budu chtít vidět celý zdrojový kód, a protože neočekávám, že mi ho někdo pošle bez placení, výhodou je možnost setkání se v Praze (aby mi dotyčný programátor kód ukázal na svém/mém laptopu) - pokud budu spokojen, může rovnou dojít k předání a zaplacení na místě


Všem předem děkuji za nabídky!

Až bude vybrán konečný prodejce a dojde ke koupě, oznámim tuto skutečnost zde ve vlákně.
shadyyx
Profil
Zdravím Vás opět.

Jelikož se mi již delší dobu nikdo neozval, předpokládám, že nikdo podobné CMS řešení nemá, nebo jej nechce prodat (i když by stačilo jenom okřesané jádro).

Proto snižuji omezení a nabízím tímto možnost takovéto jádro CMS napsat. Zájemci ať píšou na mail cms@krajcar.net a uvedou případně své znalosti PHP frameworků (upřednostňuju Nette framework). Nutná znalost MVC/MVP vzoru a OOP.

Všem zájemcům pošlu své požadavky na jádro CMS a budu očekávat jednoduchou analýzu požadavků a návrh řešení spolu s cenovou nabídkou a předběžným termínem vyhotovení. Hodnotícím kritériem není cena, ale kvalita (ze začátku tedy správné porozumění požadavkům a uspokojivý návrh řešení).

Děkuji!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0