Autor Zpráva
Albi
Profil
Hledám kdo by udělal kompletní web.stránky pro rehabilitační studio za rozumnou odměnu.
Maralbert@seznam.cz
shadyyx
Profil
Můžu vědět, co považujete za rozumnou odměnu při webdesignu, nakódování šablon a použití open source CMS?
fojcek
Profil *
Kdyz mi reknete, co znamena kompletní - muzu vypotit vpodstate jakykoliv skript. Design Vam bude muset udelat nekdo jiny, to neumim.
shadyyx
Profil
to fojcek: pod pojmem kompletní webstránky se běžně rozumí webdesign, nakódování a nasazení šablony a nasazení nějakého RS (v případě dynamických stránek) nebo vytvoření statického obsahu (v případě statických stránek).
profigrafi
Profil
Jakýkoli design jakékoli úrovně od blogové po úroveň grafického studia, není žádný problém. Speciálně pro ten váš web mne napadl design který si myslím že by se vám mohl líbit. Zpracování v kódu html/xhtml by určitě taky nebyl problém a scripty jako php, nebo javascript také ne. V podstatě mohu udělat ten "kompletní" web. Jen by mně zajímalo jako shadyyx co je míněno rozumnou odměnou.
fuckin
Profil
Tak napište na ten email a nedohadujte se zde. Prostě cenu nabídněte a on Vám napíše zda je rozumná nebo ne. Chováte se jako kdyby jste odpovídali na inzerát poprvé.
Radek Nový
Profil *
Nabízím
Redakční systém open source - jeho instalace na vlastní doménu, nasazení šablony, jednoduchý linkbuilding, zaučení obsluhy, dvouměsíční "záruka na úpravy" , 5000 Kč včetně DPH .....
Radek Nový
Profil *
Zapoměl jsem napsat případný kontakt radek.novy(zavinač)atlas.cz . Omluva
koroman
Profil
poslal som mail, avsak sa nikto neozval. referencie dobre, tak nechapem. hmm
panther
Profil
hmmm, asi by to tu chtělo trochu pročistit.
Albi
Profil
Omlouvám se předem Všem, kterým neodpovím- momentálně jsem byla mimo dosah PC- budu se muset prokousat všemi e- maily a samozřejmě odpovím na ty, které mě nejvíce zaujmou.
Co se týká odměny- jako laik jsem ocenění vaší práce nechala na vás, protože já se v těchto vodách nepohybuji.
rommy
Profil *
nabízím vytvoření
Joker
Profil
rommy:
nabízím vytvoření
To je sice bezva, ale jestli to souvisí s tou poptávkou, tak kontakt je v prvním příspěvku.
rommy
Profil *
Joker:
jo, pardon - nevšiml jsem si :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0