Autor Zpráva
navstevnik123
Profil *
Dobry den,

mam jit na pohovor do jedne prazske firmy na pozici "Web Developer", kde bude naplni prace:
- analyza noveho projektu z hlediska funkcnosti, casove narocnosti a obtiznosti.
- nakodovani projektu z grafickych podkladu (html, css)
- pote vytvoreni sablony v redakcnim systemu firmy
- naplneni obsahem
- testovani projektu
- vytvoreni kompletni dokumentace projektu

me znalosti na pozici by mely byt:
- perektni znalost (x)html, css a probematika zobrazovani v prohlizecich
- znalost semantiky, pouzitelnosti, pristupnosti
- znalost kodovani z grafiky "v poznamkovem bloku" (bez wysiwyg eitoru) -> znalost Adobe Photoshop

prace by mela byt na plny uvazek... ovsem jsem momentalne jsem pracoval pouze na ZL a tam jsem ceny odhadoval od projektu a narocnosti a samozrejme ceny byly vyssi abych se uzivil...

poradite tedy prosim nekdo, kolik si zhruba za takovouto pozici rici penez? nerad bych sel pod cenu a ani bych nerad navrhoval nesmyslne castky.. jelikoz jsem prozatim nebyl zamestnan a netusim jak se tyto platy pohybuji, budu velmi rad kdyz poradite.

ps.
nasel jsem, ze platy se pohbuji mezi 27 000 - 35 000kc, je to realne?
Kacko
zalezi na vasi praxi, 27 - 40 je realne
unit353
záleží také jak je firma velká, jestli máte nějaké certifikáty (což né vždy u všech souvisí s tím, že problematiku opravdu ovládají, ale je dobré nějaké mít), pro koho dělají zakázky atd atd. Jestli ovšem budete programovat, testovat i vytvářet dokumentaci sám, tak to není ideální. Programátor nikdy neotestuje svou aplikaci tak jako nezaujatý člověk, stejně tak dokumentaci by měl vytvářet někdo nezaujatý, ale záleži jak je projekt velký. Poněkud zkreslující může být praxe, někdo dokáže po dvou letech sekat optimální kód tak, jak se kde kdo nenaučí ani za 20 let. Ale tohle se pozná až ve zkušební době, kde se také pozná, která ze stran více "přibarvovala" na pohovoru.

i dle velikosti, složitosti a technologií (php, java, .net) od 20 do 80.
navstevnik123
Profil *
dekuji za info..

dle pozadavku jsem usoudil, ze se spise bude jednat o praci HTML kodera / testera a pote psani dokumentaci... ovsem firma nevylucuje, ze se budu podilet i na programovani (php).. jelikoz to uvadeji jako vitanou znalost. (v pripade dobre zanlosti php, mysql pripadna spluprace s programatory).

firma je dle meho celkem velka, neco pres 70zamestnancu a obrat pres 1 milion / rok... klienti jsou opravdu vyznamni, takze zadne nuly to nejspise nebudou... dle informaci nabizeji i zajimave benefity a staraji se o sve zamestnance. Dle toho, co jste psali, jsem spise pochopil, ze luvite o pozici programatora, jak rikam, zde se dle meho jedna spise o pozici html kodera (programatora ovsem take, ale nebude to hlavni napln prace).

praxi z firem mam spise jako "staz/praxi" nebo brigadu, ovsem ne prai na plny uvazek. Ovsem referenci z prace na zivnostensky list z domu by bylo pomerne dost a nektere i celkem zajimave. Takze zase zadny zacatecnik nejsem a tomu, co bych mel ve firme provadet rozumim moc dobre.

unit353:
technologie tedy predpokladam: HTML, CSS, javascript (jQuery) a pripadne i PHP, MySQL

kazdopadne zatim dekuji za informace, prochazim si internet a opravdu 25-35 000kc je dle informaci na internetu celkem realne

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Karel3
Profil *
70 zamestnancu a obrat jen 1 milion??? Tam nechod :-)
navstevnik123
Profil *
pres 100mil :o) preklep, pardon...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: