Autor Zpráva
Mulder
Profil *
Sháním Flashaře, který by si troufl na projekt jako je http://www.vizitky2000.cz/
flz
Profil
o co by presne slo?
4Shop
Profil
Přesně tak, napište víc informací o co by přesněji mělo jít.
Mulder
Profil *
Mám zákazníka, který po naší společnosti chce nabídku na konkurenční web k již zmiňovanému http://www.vizitky2000.cz/. Zajímá ho jak varianta webu řešeného Flashem, tak dynamicky JavaScriptem + PHP. Nejdříve bych proto potřeboval někoho, kdo si troufne na takový projekt a aby vyčíslil, za kolik je to ochoten vyrobit.
4Shop
Profil
No neco takoveho by vytvorit slo,, ale spis bych se prikladal k vetsi casti aby to bylo pres php a javascript (bylo by to modularnejsi a dal by se tam lip zmenit design). Vkazdem pripade by to bylo relativne drahe ;) kdyztak me zkontaktujte na info@4shop.cz.
Yuhů
Profil
Případné zájemce o tuto práci podporuji. Muldera osobně znám a vím, že je spolehlivý.

Když se díváte na zadání (že to má být ve flashi), zkuste jej vzít tak, jak je, a nespekulovat o tom, co by bylo lepší. Zadání zní udělat velký flashový web. Že zákazník v tuto chvíli neví, co vlastně chce, je evidentní, ale nedůležité. Zkuste se přes to přenést.
bohumil
Profil *
Nemůžu s tebou Yuhů souhlasit. Vzdyt vyrábět klacikou webovou prezentaci ve Flashi je naprostá blbost. A toto není zadný flashový projekt v pravém slova smyslu. Zde se jedná o webovou prezentaci, nikoliv o interaktivní aplikaci.
bohumil
Profil *
Jejda. Castecne jsem se mylil. Flash ano, ale pouze u online návrháře vizitek.
Hanz
Profil
Mulder
Možná bych zájem o tuhle práci měl, ale byl by pro mě dosti velký problém čas. Zachvíli začne škola, takže už ho zase tolik mít nebudu. Nejdřív, ale pár dotazů:
1) Vadilo by, že jsem student (nemám živnostencký list, ani nic podobného).
2) Za jak dlouho bys si to představoval mít hotové?
3) Pro jakou verzi FlashPlayeru by to mělo být? -> to je celkem důležité


A nakonec ještě jedno upozornění a to, že nejsem zrovna dobrý přez grafiku (ale tu nejspíš pro tenhle projekt ani potřebovat nebudu).
Mulder
Profil *
Díky Yuhůovi za podporu, bohužel jsem ale v tomto projeku pouze jeden článek v řetězci, takže za ostatní nemohu ručit. :) Zatím je to pouze ve stavu poptávky.

Co se týče toho, v čem by měl být tento projekt udělaný, rád bych předložil cenové návrhy, podle toho co si zákazník přeje, ale také co doporučuji - což bych ho nakonec stejně přesvědčil. Do webu, o kterém bych nebyl přesvědčený, že bude funkčně dokonalý bych se vůbec nepouštěl, špatné reference a problémy mi za to nestojí.

Hanz: Mám programátory PHP, JavaScriptu, Perlu, mám grafiky, chybí mi jen flashař. :) Peníze můžeme vyplácet "na dohodu", o termínu jsme ještě nemluvili, verzi také nevím. Každopádně pokud se tento projekt bude realizovat, budu trvat na nějaké smlouvě o díle, kde budou i termíny. Proto bych viděl školu asi jako překážku, kdybys nestíhal.

Zatím díky všem.
SQI
Profil *
Nenapsal jsi na sebe kontakt, takže těžko napsat. Jinak chtělo by to vědět konkrétní požadavky. Tím myslím konkrétní. Jestli to ještě platí můžete se ozvat na strzibny[at]gmail.com
Matyx
Profil *
Ahoj, určitě bych se do toho pustil. Jsem student, nemám žádný živnosták. Mohu to udělat levně (asi tak za 1500 kč ???), ale nemám reference (mohu však udělat malou ukázku toho co umím a zaslat ji). Zas tolik nezvládám grafiku (tedy poskládání ano). Pokud máte zájem ozvěte se na m.vold@seznam.cz !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0