Autor Zpráva
Fenris
Profil *
Zrovna jsem zkoncila skolu (fjfi a pak fel), ackoliv neuspesne (ach ta matematika) a hledam praci.
Troufam si tvrdit, ze umim celkem slusne programovat v jave a c++ (taky v pascalu, ale to nikoho nezajima) a trochu se vyznam v html, ale to spis umet najit, precist a to co chci okopirovat. Popravde, pokud sama neco nevim, nebo neumim, vzdycky to dokazu rychle najit, precist a naucit se to (nebo okopirovat).
Zatim moje znalosti nejsou moc prakticky orientovane (to co chteji ve skole nikdy mov prakticke neni) a pouzivam je spis pro zabavu, jako naprogramovat si nejakou hricku, udelat programek co zrovna potrebuju a zadnej volne dostupnej mi nevyhovuje (napriklad ruzne interaktivni seznamy, hracku co mi optimalizuje rozvrh dne a podobne), nemam teda moc rada uzivatelskou pritulnost grafickych rozhranni, ale v pripade nouze umim i to.
Jinak umim asi vsechno co jini prumerni felaci, jako udelat si mensi sit, poradit mene zdatnym s problemem, opravit to, co to potrebuje,...
Pracovat muzu v okoli Pribrami, Pisku a pripadne v Praze (pokud se mi vyplati dojizdeni).
Pokud by me nekdo chtel (ackoliv nejsem zatoulane stene a vzdycky se uzivim i jinak, tohle je spis srdecni zalezitost) tak piste na mail fenriss@seznam.cz (plati prozatim do 21.3.2010, tzn. mesic)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0