Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil
Dobrý den,

rád bych Vám představil nový projekt ChciNovýWeb.cz, který je Vaší snadnou cestou k novému webu.

Chcete nový web za rozumnou cenu a v dobré kvalitě? Navštivte stránky ChciNovýWeb.cz.
Moderátor Joker: Bližší detaily nabídky, zkopírované z příspěvku níže:
Nabízím tvorbu kompletního webu, dle specifikace, kterou si zadá uživatel právě do formuláře, který se nachází na webu.

Jedná se o možnost, jak jednoduché statické prezentace, tak i složitějších webů, jako je například inzertní systém apod.
krakatoa
Profil *
"Potřevujete" ... oprav si chybu.
Chamurappi
Profil
Viz Pravidla pro kategorii Práce a zakázky, doplň konkrétní kontaktní údaj.
panther
Profil
Chamurappi:
údaj se vyplňuje v objednávce na odkazované stránce. Je tam kilometrový formulář, přímý kontakt zde není třeba.
LukeZzZ
Profil
"Potřevujete" ... oprav si chybu
Chyba opravena, díky za upozornění.

Viz Pravidla pro kategorii Práce a zakázky, doplň konkrétní kontaktní údaj.

Údaje klidně doplním: Lukáš Rolínek - NETOVKY.info (email: rolinek@netovky.info; tel.: 739 474 210; URL: http://www.netovky.info)

Je tam kilometrový formulář
Kilometrový? Jen to co je potřeba a to mě napadají další věci co jsou potřeba tam doplnit... jde o to, aby kalkulace byla co nejpřesnější, což potřebuje dostatek informací?

Zdá se Vám to skutečně hodně informací?

Moderátor DoubleThink: [pre] slouží jen k výpisům kódů.
Joker
Profil
Přijde mi, že tahle nabídka je na hraně prakticky všech pravidel:
- Titulek není jednoznačný, původně jsem myslel, že buď někdo chce web a nefunguje mu mezerník, nebo někdo chce pomoci s tím projektem. Změnil jsem titulek.
- Specifikace nabídky je velice vágní. Doteď, ani když jsem se proklikal tím nepříliš přívětivým formulářem, mi není přesně jasné, co vlastně ten projekt nabízí. Působí to na mě jako nabídka nějakého webhostingu.
- Kontakt už je, budiž
- Buďte struční a věcní. - Bližší popis nabídky veškerý žádný, zato spousta reklamní vaty.

Upravil bych text prvního příspěvku, ale jelikož už sem přispěli dva jiní moderátoři kterým to asi nevadilo, nebudu to tak řešit.
Přesto bych uvítal, kdyby LukeZzZ konkretizoval, co vlastně nabízí, a zkopíroval bych to pak do prvního příspěvku místo vaty typu To je Vaše snadná cesta k novému webu! Získejte jej právě NYNÍ!
LukeZzZ
Profil
Nabízím tvorbu kompletního webu, dle specifikace, kterou si zadá uživatel právě do formuláře, který se nachází na webu.

Jedná se o možnost, jak jednoduché statické prezentace, tak i složitějších webů, jako je například inzertní systém apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0