Autor Zpráva
Bongoo
Profil *
Ahoj, som grafik a vedúci projektu www.Cafeco.org / www.Cafeco.in / www.CafecoChat.com . Náš projekt akosi zastal na mŕtvom bode v programovaní, grafika je hotová len chýba človek na doprogramovanie jadra zápisov do MySQL a podobne.

O čo ide?

Ide o nezávislí projekt internetového chatu. Sme jednoduchý chat pre pár ľudí ktorý si chcú občas pokecať. Tento projekt natoľko že je neziskový už získal pomocou SMS donatu 19,84€ . Samozrejme momentálne to ide na mojom PC, teda ja som hosting a preto to nieje ceľkom non-stop, zhruba od 11:00 do 20:00. Peniaze na server, hosting už sú zaobstarane ale nemienim spustiť hosting bez kompletných skriptov.

Čo ponúkam?

Ako odmenu ponúkam 25€, až po dokončení skriptov.

PS.: Ak sa Vám zda suma veľmi nízka, tak zdôrazňujem ide o neziskový chat, takže ponúkam 50% z SMS donatu.

Čo potrebujeme dorobiť?

-profily, vyplnenie profilu, každý ma vlastný profil v tvare http://priklad.org/profil.php?="ID"; (nejak tak)
-hodnotenie profilu známkou + komentáre
-upload fotografii
-RP, priateľia

BONUSové príplatky :

Ponúkam 5€ za každú z týchto funkcií :

-video upload
-správy

Zakúpil som za 30€ skripty z jedného skvelého chatu veľmi podobného pokecu, je tam funkcia vlastná miestnosť, RP, správy, priatelia a podobne. Ak by bolo potrebné tak sa dá aj z nich použiť nejaký ten skript.
Bongoo
Profil *
Zabudol som na kontakt.

ICQ : 448167447
Skype : otakargm
Email : otakargm@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0