Autor Zpráva
SyX
Profil *
Zdravím,
jsem živnostník a rád nabídnu své služby, znalosti a momentální volný čas...

Neovládám moc grafiku, ale dodanou grafiku si sám nařežu, optimalizuji na optimální velikost a složím do validního (x)HTML s pomoci CSS.
Případně znám grafika, který Vám design udělá, ale jeho práci Vám naúčtuje zvlášť.
Ale nejen to, umím i PHP včetně spolupráce databází MySQL, vytvoření jakýchkoli databázových aplikací není problém, ať už o nějaký drobný katalog či větší a rozsáhlejší struktury a online-obchody. Jen u takovýchto větších webů vyžadují podrobnější popis funkčnosti, aby se dali tabulky v DB lépe organizovat a nemohli pak nastat komplikace se změnama zdrojů apod...

Předem říkám, že neupravuji opensource projekty (RS apod...), toto šťourání ve zdrojích ve kterých se nedá orientovat mě vážně nebaví!

Vždy se znažím práci udělat rychle. Nabídněte práci, nabídněte cenu, navrhněte termít, a já se přizpůsobím.

Protože už se mi několikrát stalo, že jsem nedostal zaplaceno, a zákazník si změnil hesla na FTP, abych mu web nemohl dočasně odstavit, weby vytvářím u sebe na PC, a zveřejňuji většinou u sebe na doméně, kde si můžete funkčnost a web prohlédnout. Až pak Vám vystavím a zašlu fakturu a po zaplacení celý web přesunu na Vaši doménu.

Osobní setkání za účelem seznámení o projektech či dodání materiálu není problém. Práci upřednostňuji externě.

Více informací o mě najdete na www.syx.cz

Předem díky za odpověďi,
Jan Růžička

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0