Autor Zpráva
Rapshody
Profil *
Dobrý den chtěl by jsem vám nabídnout Web Template HTML/CSS Abstract

Ukázka:

Cena dohodou...

Kontakt: ICQ: 487528321
email: rapshody@seznam.cz

Popřípadě bych byl schopen vytvořit jiný podle vašich představ.. v mých možnostech.. :)
Hammer
Profil *
Sorry za OT, ale jestli se tohle prodá, tak jdu dělat do designů. Jinak spojení "chtěl by jsem" taky asi nebude gramaticky moc v pořádku.

Disclaimer: Moje obhajoba tohodle OT příspěvku je ta, že tohle nemůže být seriózní obchodní nabídka.
Afrod
Profil
Toho OT si se mohl zdržet, Rapshody dal design k prodeji, a pokud si myslí, že to prodá tak proč ne. Gramatiku hodnotit na tomhle fóru je trošku mimo mísu.
Feanor
Profil *
Rapshody:
EDIT: ukazka www.abstracts.vyrobce.cz (jenom Index)
matěj56
Profil *
Ty prodáváš free templaty zdarma ke stažení, nebo ty odkazy v celé šabloně jsi tam dal z dobré vůle ?
Chamurappi
Profil
Vypadá to podezřele. Může někdo potvrdit/vyvrátit podezření, že jde o staženou šablonu?
DJ Miky
Profil
HTML a CSS je zkopírováno z http://www.freewebsitetemplates.com/preview/nightclub/ - jen je nahrazena grafika a změněny barvy... Záleží tedy, co konkrétně chce na té template prodat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0