Autor Zpráva
forth
Profil *
Zdravím,
již delší dobu mi v hlavě leží projekt on-line sportovním manažerské hry (viz. hattrick.org, powerplaymanager.com) na téma zimních sportů. Programátory pro tento projekt jsem se rozhodl hledat zde. Vše je zatím jen na papíře, neb já sám (ani další člověk který se mnou na námětu spolupracoval) programovat neumím a i pro jednoho (dva) člověka je to trochu velký projekt.

Zásadním nedostatkem je, že momentálně nejsem schopen zaplatit. Proto hledám spíše lidi, jež by projekt zaujal a měli zájem se na něm podílet. Samozřejmostí je pro jednotlivé programátory reklama na výsledném webu libovolné velikosti a umístění a také veškeré případné příjmy z projektu (které by měli přijít vzhledem k tomu, že se jedná o naprosto originální projekt nejen v českém prostředí).

Na požádání samozřejmě podám více informací o projektu. Zájemci mě prosím kontaktuje do PM ideálně i s připojením svého ICQ/Skype/jiného IM.

PS: V textu jsou zmínění jen programátoři. Je potřeba samozřejmě i nějaký grafik a pokud by měl někdo pocit, že může pomoct jakkoli jinak, tak je samozřejmě vítán.
forth
Profil *
S tím PM je to pochopitelně nonsens (dával jsem stejný inzerát i na webtrh). Zájemci prosím sem svje ICQ/Skype/IM jako odpověď ;)
tiso
Profil
forth: kontakt sem máš dať ty, prečítaj si Pravidla pro kategorii Práce a zakázky
forth
Profil *
tiso: Moje omluva. ICQ 318240723

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0