Autor Zpráva
Kry5
Profil
Zdravím.

nabízím zde jednoduchý web vhodný pro využití prezentace nějaký knihy, filmu atd. Má horní a boční menu (můžete nastavit, že horní i boční menu budou pořád stejné nebo, že kdykoli vyberete jednu položku horního jmenu objeví se nové boční menu s pod-položkami - jde to i obráceně - položka bočního - unikátní horní). Na spravování webu stačí jednoduchá znalost HTML - redakční systém NENÍ! Jsem ochoten změnit nějaké drobnosti v designu, hoveru atd.

A hlavně zaručena absolutní unikátnost! Žádný prvek není stažen všechno jsem dělal sám.

Za celý web bych chtěl asi kolem 200Kč (se vším všudy - design, kódování atd.). Jsem ochoten se domluvit i na nižší cenně!

WEB NAJDETE NA www.stmivani.kx.cz

(logo je samozřejmě jen ukázkové a pokud byste chtěly celý web přeladit do jiných barev tak také není problém).

Kry5
Moderátor Joker: Na základě příspěvku níž doplňuji kontakt a měním cenu 100 -> 200. I když si to Kry5 mohl udělat sám...

Kontakt: kry6@seznam.cz
Popř. ICQ: 468980306
panther
Profil
Kry5:
odkaz na web je zde.

Pravidla vyžadují kontakt, doplň jej.

Za celý web bych chtěl asi kolem 100Kč
skutečně stokorunu, nebo jsi někde ztratil nulu?
Kry5
Profil
panther: nulu jsem neztratil, ale 1 se mi spletla. Chtěl bych 200Kč!

Kontakt: kry6@seznam.cz
Popř. ICQ: 468980306

(doufám, že ty kontakty takhle stačí.
Joker
Profil
Kry5:
doufám, že ty kontakty takhle stačí.
Stačí. Poznámka, jako registrovaný můžete 24 hodin měnit své příspěvky, tak to tam příště můžete upravit sám (teď už ne, protože jsem ho změnil já).

Další poznámka, ten mail je určitě kry6 (vzhledem ke zdejší přezdívce Kry5)?
Kry5
Profil
Joker: Díky... a omlouvám se.

Ano dobrý postřeh. Mail, je ale opravdu kry6, protože kry5@seznam.cz mi byl ukraden a nezískal jsem ho zpátky. Takže teď používám kry6@seznam.cz ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0