Autor Zpráva
Net-Game
Profil *
Zdravím všechny kolegy.

Jsem majitel online strategické hry Net-Game, která na trhu skončila zhruba před rokem a to svojí verzí Net-Game 3.0. Online hra byla zhruba v 50-60% vývoje. Začínal se na ní stavět marketing, optimalizovat i pro mobilní hraní, zvyšovat návštěvnost, počet hráčů i pagerank.

Bohužel po úmrtí jednoho z programátorů odešel ještě jeden, projekt jsem již táhl sám. Marketingová stránka a reklama uvadala. Nestíhal jsem odepisovat na emaily a měl jsem dost práce se školou a vlastními projekty.

Dnes bych chtěl vše udělat a pokusit se udělat nově. Kód online hry není potřeba nijak renovovat, jen je samozřejmostí se s ním seznámit. Celou hru píšeme na bázi Nette frameworku v PHP OOP + Dibi. Nemyslím si, že je to špatná volba, proto v ní chci určitě pokračovat.

Co se týče reklam, designu, historie a zázemí hry tak není problém. K dispozici je autorizovaný hosting, který s námi spolupracoval a doména je jen otázkou prodloužení.

Přejděme tedy k věci. Do své hry hledám nové tváře z řad vývojářů. Zájem mám především o programátory PHP se zaměřením na OOP se znalostí Nette Frameworku nebo se snahou se jej učit.

Kladu si za cíl spojit nový vývojový team a posléze marketingový a administrátorský, tak jako už se mi to jednou povedlo v předchozích 2 verzích této on-line hry. Ptáte se proč neobjednávám firmu, která by se o dokončení hry postarala, jen bych zaplatil a měl bych vystaráno?

Hledám především „srdcaře“, kteří by do vývoje dali vše a vývojem by žili, tak jako jejich předchůdci nebo já. Z tohoto plyne i finanční ohodnocení. Jelikož jsem student a partnerský vývojový team je ve směs tvořen středoškolskými a vysokoškolskými studenty, je nárok na finanční ohodnocení v prvních krocích vývoje nulový.

To ovšem neznamená, že vývojáři by vyšli s čistou nulou. Reklamní kampaň určitě přinese ovoce a také reklama, která bude ve hře bude vynášet, proto čekáme dělení vývojářům rovným dílem. Tímto chci navázat, že příjem budou brát jen vývojáři a to podle výše svého pracovního nasazení.

S tímto bodem tedy prosím Vás, kteří hledáte spíše projekt s přísunem dotovaných peněz pro vývojáře nechť ani nepíšete.

Práva a povinnosti vývojáře:

Vývojář bude brán za nejvyšší orgán v administrátorském týmu. Bude stanoven vrchní vývojář, který bude dohlížet nad vývojem 2-3 programátorů pod sebou. Vrchní vývojář se podílí na rozhodování společně s majiteli. Vývojář má právo mluvit do všech zdrojových kódů, navrhovat jakékoliv změny. Právo nahlížet a upravovat své volně zdrojový kód online chodu Net-Game s povinností tvořit při zásahu přímo do herního systému okamžité zálohy. Povinností veškerých členů vývojového týmu je cenzura zdrojového kódu před kýmkoliv dalším včetně administrátorského týmu, hráčů či zájemců.

Technické parametry vývojáře by měli být:

Starší 15 let.
Výborná znalost PHP (OOP).
Výborná znalost My-SQL, Dibi.
Znalost Nette Frameworku (případně chtíč v něm tvořit).
Program Skype pro konference vývojového týmu s majiteli a s ostatními vývojáři Net-Game.
Programátor nemusí ovládat CSS,JS.

Nejste programátor a přesto byste se rád podílel na vývoji, ať již designem, grafikou nebo po stránce marketingu? Máte vlastní server, doménu k využití nebo prostě jen dobré nápady? Kontaktujte mě a určitě se domluvíme na spolupráci.

Dále hledáme administrátory do teamu na pozice:

správce fóra – stará se o čistotu všech fór, vede moderátorský tým
kontrolór – stará se o dodržování pravidel Net-Game podle bodů osnovi
nápověda – přímá pomoc hráčům ve hře, společně píší HELP (FAQ)
soudní moc – rozhoduje o práci správců a kontrolorů, přímá reklamace
novinář – píše do NetGame novin

Máte dotazy, nejasnosti nebo jen zvídavé otázky? Napište mi.

Kontaktní informace:

ICQ: 441-908-804
EMAIL: info@milankubik.info
SKYPE: MilanKubik.info


online hra běží na http://meta.itroom.cz/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0